baneris leidinys

Užpuolė
Birželio 25 dieną į policiją kreipęsis šakietis M. V., gyvenantis Tulpių gatvėje, pranešė, kad birželio 24 dienos vakare jam būnant aikštelėje, prie V. Kudirkos gatvėje esančios parduotuvės, iš matymo pažįstamas A. R. sudavė jam keletą smūgių kumštimi į galvos sritį.

Birželio 26 dieną šakietis E. Ž., gyvenantis V. Kudirkos gatvėje, pranešė, kad birželio 24-osios naktį, apie 2 val., jam būnant Panovių kaime vienu kumščio smūgiu į kairįjį skruostą jį sužalojo pilietis M. Š.

Birželio 25 dieną į policiją kreipėsi D. P., gyvenanti Kudirkos Naumiestyje. Į namus sugrįžęs sutuoktinis R. P. pradėjo smurtauti prieš moterį, tampė ją už rūbų, pastūmė į sieną. D. P. buvo sutrenkta galva. Vėliau vyriškis ranka jai sutrenkė į nugarą.

Birželio 27 dieną į policiją kreipėsi J. V., gyvenanti M.Sederevičiaus gatvėje, Burgaičių kaime, Sudargo seniūnijoje. Ji pranešė, kad birželio 26 dieną jos sugyventinis V. D., gyvenantis tuo pačiu adresu, grasino ją sužaloti ir nužudyti.

Užpuolė namuose

Birželio 25 dienos vidurnaktį į Kudirkos Naumiesčio gyventojo P. M., gyvenančio Dariaus ir Girėno gatvėje, namus, išplėšęs duris, įsibrovė vietos gyventojas N. K. Jis smaugė P. M., sudavė jam kumščiu keletą smūgių į galvą ir veidą, koja įspyrė į pilvą ir kojų kelius. Po užpuolimo įsibrovėlis pavogė iš kambario dėžutę su asmens dokumentais ir pasišalino. Dėl patirtų sužalojimų P. M. kreipėsi į Kudirkos Naumiesčio ambulatorijos medikus.
 
Pasitraukė iš gyvenimo

Birželio 25 dieną Barzdų seniūnijos Baltrušių kaimo gyventoja R. S. rado diržo kilpoje ant medžio šakos kabėjusio sugyventinio V. S., gyvenusio tame pačiame kaime, lavoną be išorinių smurto žymių. V. S. lavonas išvežtas į Mykolo Romerio universiteto teismo medicinos instituto Kauno skyrių tyrimui atlikti.

Vogė

Birželio 25 dieną kriūkietė J. V., gyvenanti Smėlio gatvėje, pastebėjo, kad iš nerakintos namo verandos dingo ant sofos buvę trys mobilieji „Samsung E2121 RED“ ir du „NOKIA“ markės telefonai, kurių dokumentai pamesti. Dėl vagystės padaryta 250 litų turtinė žala.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos