baneris leidinys

Pasienyje su Rusija kaunietė, VSAT pareigūnų paprašyta pateikti dokumentus, pradėjo įžeidinėti pasieniečius ir juos išplūdo. Pareigūnus užgauliojusiai moteriai už tai gresia bauda arba administracinis areštas.

Pirmadienio naktį  VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnai sustabdė prie pat sienos esančiame Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio miestelyje važiavusį automobilį  „Ford Escort“. Automobilį vairavęs 19-metis kaunietis Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiams pateikė tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus. Kartu su juo vyko  38-erių Kauno gyventoja. Moteriai labai nepatiko, kad VSAT pareigūnai pasienio ruože paprašė jos pateikti  asmens dokumentus. Kaunietė pradėjo užgaulioti pasieniečius ir plūsti juos necenzūriniais žodžiais.

Dėl VSAT pareigūno teisėto nurodymo nevykdymo, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimo Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai  keleivei pradėjo administracinės bylos teiseną. Iš VSAT pareigūnų gavęs surinktą medžiagą šią bylą nagrinės Šakių rajono apylinkės teismas.

Kaunietei gresia bauda nuo trijų iki penkių šimtų litų arba administracinis areštas nuo penkiolikos iki trisdešimties parų. Po apklausos moterį, kuri, kaip paaiškėjo, už panašaus pobūdžio veikas jau ne kartą buvo bausta, Kudirkos Naumiesčio pasieniečiai paleido.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos