baneris leidinys

Vogė      
Birželio 27 dieną buvo pastebėta, kad iš pilietei A. D. priklausančioje sodyboje nerakintos klėties pavogtas benzininis pjūklas „Husqvarna 350“, „Husqvarna“ pjūklo alkūninis velenas su cilindru,  neveikiantis benzininis pjūklas „Oleomah“,  raktų komplektas, „Husqvarna“ pjūklo raktas. Savininkui padaryta 635 litų turtinė žala.

Birželio 30 dieną šakietis M. Ž., gyvenantis V. Kudirkos gatvėje, pastebėjo, jog pavogti du metaliniai seifai, buvę M. Ž. priklausančių sandėlių teritorijoje, Giedručių kaime. Taip pat vagys pasisavino viename iš seifų buvusio „BMW 524“ registracijos liudijimo ir du valstybinio numerio ženklus. Padaryta 1150 turtinė žala. Signalizacija įrengta nebuvo, turtas nedraustas.

Liepos 1 dieną šakietis G. L., gyvenantis S. Banaičio gatvėje, išėjęs į kieme  esančią automobilių aikštelę pastebėjo išdaužtą jam priklausančio automobilio ,,VW Golf“ priekinių keleivio pusės  durelių stiklą. Iš automobilio buvo pavogta automagnetola ,,JVS“.   Padaryta 400 litų turtinė žala.

Liepos 1 dieną Plokščių seniūnijos Kubilių kaimo gyventojas V. L., išėjęs į kiemą pastebėjo, kad yra supjaustytos jam priklausančio automobilio „BMV 525“ keturios padangos. Padaryta 1200 litų turtinė žala.

Negandos
Liepos 1 dieną Vilkaviškio rajono gyventojas E. K. policijai pranešė, kad naktį Kudirkos Naumiestyje esančioje Kudirkos aikštėje dviem kojų smūgiais į veidą jį sužalojo piliečiai V. Ž. ir D. K.
 
Liepos 1 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi pilietis A. J., gyvenantis Prancų kaime.  Jam  medikai nustatė įvairius kūno sužalojimus, po apžiūros A. J. buvo išleistas į namus. Pirminiais duomenimis, jį namuose  sužalojo kaimynas M. K., kumščiu  suduodamas vieną smūgį į veido sritį.

Liepos 1 dieną, 19.35 val., į Šakių medikus kreipėsi pilietis V. V., gyvenantis Bliuviškių kaime,  Griškabūdžio seniūnijoje. Jam nustatyti sužalojimai, po apžiūros V. V. buvo išleistas į namus. Pirminiais duomenimis, jį sužalojo broliai  M. ir A. D.

Liepos 1 dieną, 21 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas pilietis J. Č., gyvenantis Papiškių kaime., Kidulių seniūnijoje. Dėl patirtų sužalojimų vyriškis buvo išvežtas į Kauno klinikas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos