baneris leidinys

Sužalojo
Birželio 30 dienos naktį, apie 1val., Šakių seniūnijos Prūselių kaimo gyventojas A. K. sužalojo sutuoktinę R. K. Jai vyras prakirto viršutinės lūpos vidinę dalį ir sumušė veidą. Į medikus ir policiją moteris anksčiau nesikreipė. R. K. išduotas siuntimas pas teismo medicinos ekspertą sužalojimams nustatyti. A. K. uždarytas Šakių rajono policijos komisariato areštinėje.

Vogė
Liepos 2 dieną Sudargo seniūnijos Burgaičių kaimo gyventojas R. M., grįžęs namo, rado išimtą lango stiklą ir pasigedo name buvusių daiktų: nešiojamojo kompiuterio „ASUS F9E“, 24 karatų auksu padengto Prezidentui Antanui Smetonai pagerbti skirto medalio, plastikinio maišelio su užrašu „Maxima“ ir jame buvusiais vyriškais marškinėliais. Padaryta 744 Lt turtinė žala.

Liepos 3 dieną, apie 9 val., pilietis J. Š. pastebėjo, kad, nuplėšus pakabinamą spyną, iš jo sodybos garažo, esančio Draugystės gatvėje, Lekėčiuose, pavogtas benzopjūklas ,,Jonsered 2159” ir 170 litrų dyzelinio kuro. Padaryta 3350 litų turtinė žala.

Liepos 3 dieną lukšietis V. C., gyvenantis Siesarties gatvėje, pasigedo šešių prožektorių, kurie buvo pajungti Lukšių miestelio centre esančiuose baseinuose. Padaryta 935,37 lt. turtinė žala.

Liepos 3 dieną Sudargo seniūnijos Burgaičių kaimo gyventojas R. M. pastebėjo, kad, išėmus lango stiklą, buvo įsibrauta į gyvenamąjį namą ir iš jo pavogti du buteliai vyno. Vyriškiui padaryta 18 litų turtinė žala.

Pasitraukė iš gyvenimo

Liepos 3-osios ryte, apie 5.30 val., savo namuose, esančiuose Kalno gatvėje, Gelgaudiškio miestelyje, pagalbiniame pastate buvo rastas kilpoje kabojusio R. V. lavonas. Vyriškis jau ir anksčiau buvo kėsinęsis nusižudyti. R.V. lavonas išvežtas į VMVT prie LR Teisingumo ministerijos Kauno skyrių lavono tyrimo atlikimui.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos