akcija2024 568px

Marijampolės apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Marijampolės AVMI) informuoja, jog atėjo laikotarpis, kai gyventojai turi sumokėti žemės mokestį.
 
 Kaip ir kasmet, šį mokestį gyventojai turi sumokėti iki šių metų lapkričio 16 dienos. Deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., tačiau jau dabar telefonuose mokesčių mokėtojai, pasinaudodami elektronine VMI programėle, gali peržiūrėti visą svarbiausią informaciją apie mokėtiną žemės mokestį ir laiku įvykdyti prievolę.  

Mokėtinas mokesčio sumas jau nuo praėjusios savaitės vartotojai taip pat randa „Mano VMI“ sistemoje (www.vmi.lt/manovmi), o Elektroninio deklaravimo sistemoje (http://deklaravimas.vmi.lt) pradėtos publikuoti deklaracijos, kuriose gyventojai bei įmonės ras išsamią informaciją apie jų valdomus sklypus, pritaikytą savivaldybės nustatytą žemės mokesčio tarifą bei kitą informaciją. Žemės savininkus, kurie dar nėra elektroninės deklaravimo sistemos vartotojai, popierinės deklaracijos artimiausiu metu pasieks paštu.

Marijampolės apskrityje žemės mokesčio mokėtojai į savivaldybių biudžetus turėtų sumokėti apie 1,4 mln. eurų žemės mokesčio (gyventojai į savivaldybių biudžetus turėtų sumokėti apie 1,3 mln. eurų, o įmonės – apie 0,1 mln. eurų). Iš viso apskrityje yra apie 38 tūkst. žemės mokesčio mokėtojų. Praėjusiais metais apskaičiuota žemės mokesčio suma – apie 1,2 mln. eurų.

Visoje šalyje apie 673 tūkst. gyventojų ir įmonių turėtų sumokėti apie 27 mln. eurų žemės mokesčio.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos