akcija2024 568px

artojaiPraėjusį šeštadienį Kiduliuose vyko artojų šventė. Tai antrus metus aplinkinių bendruomenių organizuojamas rudens renginys žemės ūkio technikos gerbėjams.
 
Nuotr. Visi keturi jaunieji artojai buvo apdovanoti – kas skatinamuoju prizu, kas taurėmis ir dovanų kuponais.
 
Nepaisydami rudeniškos darganos į laukus atvyko jaunieji Kidulių seniūnijos ūkininkai bei jų vaikai išbandyti savo jėgų. Šiais metais be arimo artojų laukė dar dvi rungtys – tai priekabos statymas bei rulonų krovimas. Iš viso trikovėje susikovė keturi dalyviai.

Keturi jaunuoliai su džiaugsmu išaukštino įprastą ūkio darbą, mėgavosi dėmesiu ir galimybe pasidalinti smulkmenomis apie įvaldytą turimą techniką.

Daug dėmesio varžybose sulaukė traktorius „John Deere“. Traktoriai „Mase Ferguson 8120“ ir „Fendt Favorit 612“ apie techniką nenusimanantiems gal mažai ką sako, tačiau trijų skirtingų traktorių su skirtingais plūgais pasirodymas žinovams buvo tikrai įdomus.

Keturi dalyviai burtų keliu gavo po lauko rėžį ir 15 minučių jam suarti. Po visų rungčių atlikimo apdovanoti buvo visi renginio dalyviai. Skatinamąjį prizą už dalyvavimą gavo be prizinės vietos likęs Tautvydas Česnaitis – vienintelis Bunikių kaimo atstovas. Trečioje vietoje liko Rokas Žemaitis. Marius Bakaitis viršijo draugų prognozes ir užėmė antrąją vietą. Visus maloniai nustebino Juozas Dimaitis, kuris tapo geriausias 2015 metų Kidulių seniūnijos artojas.

Kidulių seniūnijos seniūnas Mindaugas Mykolaitis džiaugėsi, kad pernykštė Bunikių kaimo bendruomenės „Kregždantė“ iniciatyva ir šiemet subūrė artojus draugėn, be to, artojų konkursas yra kitų metų renginių planuose. Renginys artojams patiko ne tik kaip oficialus jėgų pasitikrinimas, bet ir kaip puiki pramoga, išsiskirianti iš jiems kasdienių darbų. Po apdovanojimų ceremonijos jaunieji artojai skubėjo pasinaudoti laimėtais Daukantiškių kaime įsikūrusios užkandinės „Prerija“ dovanų kuponais.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos