baneris leidinys

impressGiedrė MERČAITIENĖ
 
Atsinaujinusi „Impress“ komanda plečia savo veiklą ir deda pajėgas į privačių renginių organizavimą. Šiame versle įminti pirmieji žingsniai parodė, kad balius mėgstantys lietuviai atviri naujovėms.   
 
Nuotr. „Impress“ komandos senbuvis Saulius Kasparevičius (dešinėje), radęs bendraminčių, ėmėsi naujos veiklos – renginių organizavimo.   
 
Buriasi komanda
 
Vieno iš „Impress“ įkūrėjų Sauliaus Kasparevičiaus pažintis su šakiečiu Mariumi Pavalkiu davė idėją imtis naujos veiklos – privačių renginių organizavimo.

„Anksčiau į vakarėlius buvau kviečiamas kaip didžėjas. Nesureikšminau šios veiklos, nes tai buvo mano hobis. Vasarą susipažinau su Mariumi jo ir bendraminčių organizuoto naktinio krepšinyje renginyje Šakiuose. Pamačiau, kad Marius yra geras renginio vedėjas. Kišenėje neieško žodžio. Todėl sutarėme pabandyti organizuoti privačius renginiu po „Impress“ vardu“, – pasakojo S. Kasparevičius.

Klientų pageidavimu prie Sauliaus ir Mariaus sudaryto branduolio gali prisijungti fotografai, kiti didžėjai bei balsingoji Vismantė Vasaitytė.

„Kolektyve dirba šeši žmonės. Kadangi ši veikla yra labai nauja, kolektyvas dar formuojamas. Orientuojamės į privačių renginių organizavimą, formuojame komandą. Ieškome klientų kitų metų vestuvių, krikštynų sezonui“, – sakė S. Kasparevičius. Naujai susibūrusi komanda pirmą kartą debiutavo draugų vestuvėse. Čia kaip vedėjas debiutavo M. Pavalkis.

„Draugų vestuvės buvo pirma rimta, atsakinga šventė. Joms pirmą kartą paruošėme scenarijų. Dabar galime pasidžiaugti, kad viskas pavyko puikiai. Sėkmė įkvėpė imtis šios veiklos rimčiau“, – teigė S. Kasparevičius. Netrukus po vestuvių komanda iš pažįstamų gavo užsakymą surengti krikštynas, porą jubiliejų.  

Keičiasi tradicijos

Iš šiemet jau nuriedėjusio vestuvių traukinio galima pastebėti tendenciją, kad tuoktuves organizuojantys žmonės vis dažniau atsisako tradicinių vestuvių muzikantų. Vietoj jų renkasi vedėjo ir didžėjaus paslaugas.

„Dauguma atsisako senų tradicinių jaunųjų sutiktuvių, pulko ir piršlių, dažniausiai lieka tik liudininkai ir svečiai. Vieni daro 20–30 žmonių vestuves, kiti kelia netradicines, tačiau vis dar dideles  50–70 žmonių vestuves. Tendencija tokia, kad senosios tradicinės vestuvės palaipsniui nyksta, kartu ir tradiciniai muzikantai“, – pastebėjo S. Kasparevičius.

Smalsu pasiteirauti, kaipgi naujoves priima vyresnės kartos švenčių dalyviai.

„Kiek teko matyti įvairaus amžiaus publikos, niekas nesistebėjo, sutiko palankiai ir liko patenkinti. Didžėjai privačiame renginyje groja tai, ko reikia gerai šventei, smagiems šokiams. Žmonės gali išgirsti įvairaus stiliaus kūrinius, visų laikų hitus. Vakaro muzika nebūna vienos garsų gamos, o muzikantai groja klavišiniais visą vakarą ir muzikos skambesys nelabai skiriasi, tik dainos žodžiai”, – pastebėjo S. Kasparevičiaus.

„Impress“ komandos vedami renginiai, pasak S. Kasparevičiaus, nuo tradicinių muzikantų vedamų renginių išsiskiria šiuolaikiškumu.  

„Grojame šiuolaikinę, populiariąją muziką. Dainų fonoteka labai gausi. Todėl galime išpildyti visus kliento pageidavimus. Muzika derinama su kiekvienu klientu asmeniškai, grojaraštį gali sudaryti pats užsakovas. Taip pat ir scenarijų – viską deriname su užsakovu, pats renginio vedimas šiuolaikiškesnis, modernesnis. Nėra tradicinių pulko žaidimų ar su piršliu susijusių žaidimų ir užduočių, jokių jaunosios grobimų...“ – sakė S. Kasparevičius.

Kaune renginių organizavimo įmonę įkūrusi „Impress“ komanda kol kas daugiausia užsakymų gauna iš kauniečių.

„Kraštiečiai kol kas neparodo susidomėjimo. Matyt, rajono gyventojai linkę senoviškiau daryti vestuves su muzikantais. Galbūt galvoja, kad mus samdyti bus labai brangu. Apskritai miesto žmonės dažniau laužo tradicijas, jie atviri naujovėms“, – kalbėjo S. Kasparevičius. Pastebima, jog asmeninėms šventėms daugiausia išlaidauja gimtinėn pašvęsti grįžę tėvynainiai.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos