baneris leidinys

Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra (Agentūra) tikrino 30 iš 72 registruotų pieno supirkėjų Lietuvoje dėl jų veiksmų sąžiningumo pieno statytojų atžvilgiu. Agentūra 10 pieno supirkėjų nubaudė baudomis, o dar 11 supirkėjų pareiškė įspėjimus ar pastabas.
 
Po patikrinimų baudos paskirtos žemės ūkio kooperatyvams, tarp kurių yra ir mūsų rajone veikianti įmonė „Sintautų pienas“. Be minėto kooperatyvo, pažeidimų rasta ir nubausti šie kooperatyvai:  „Krosnos pienas”, „Dovainonių agroservisas”, „Pieno šaltinis”, „Dzūkijos pienas”, „Paežerių pienas”, „Rešketėnai,” „EKO Žemaitija”, UAB „Rimdalė” ir J. Vaitkevičienės individuali įmonė.

Baudos nuo 600 iki 1800 eurų supirkėjams paskirtos dėl to, kad pirkdami žalią pieną taikė skirtingą kainą, kad pakeitė sutarties sąlygas, nesilaikydami 30 dienų termino. Pasitaikė atvejų, kai nepagrįstai buvo sumažinta žalio pieno supirkimo kaina.

Žemės ūkio ministerijos parengtas Ūkio subjektų, perkančių-parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymas, turintis padėti stabilizuoti padėtį rinkoje, įsigaliojo nuo šių metų rugpjūčio 1 d.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos