akcija2024 568px

dojusRita PLAUŠINAITYTĖ - ŠERKŠNIENĖ
 
Lapkričio 4 d. UAB „Dojus agro“ naujoje aptarnavimo centro aikštelėje įvyko iškilminga ceremonija, kurios metu buvo įkasta plieninė kapsulė su raštu ateities kartoms, ji simbolizuoja agroserviso statybų pradžią.
 
Nuotr. UAB „Dojus agro“ valdybos pirmininkas Pranas Dailidė ir įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė svečių pasirašytą raštą ateities kartoms įdėjo į metalinę kapsulę.
 
Ceremonijos metu „Dojus agro“ valdybos pirmininkas Pranas Dailidė džiaugėsi, kad jų bendrovė sėkmingai vykdo veiklą Šakių rajone jau daugelį metų. Siekdama kvalifikuotai aptarnauti ne tik mūsų rajono ūkininkus ir bendroves, bet ir Jurbarko bei Vilkaviškio regionų žemdirbius, įmonė nusprendė statyti vieną, tačiau kokybišką aptarnavimo centrą visiems minėtiems regionams. Nors statybų aikštelėje Lembūdžių kaime darbus vykdančios įmonės „Statagra“ technika dūzgia jau gerą mėnesį, tačiau oficialiai statybos pradedamos lapkričio 4 d. Statybų pabaiga yra numatyta 2016 birželio 1 d.  Numatyta, kad šio technikos pardavimų ir technikos priežiūros centro plotas užims 1300 kv. m plotą (iš jų 850 kv. m serviso ir atsarginių dalių patalpos). Manoma, kad naujajame centre dirbs 15 žmonių. Šio centro statybų įgyvendinimas bendrovei gali atsieiti apie 1,7 mln. eurų. Europine parama įmonė įgyvendindama šį projektą nesinaudojo, tačiau pinigų nusprendė pasiskolinti banke. Anot P. Dailidės, džiugu, kad jam tenka dirti tokiame krašte, kuris jam yra ne tik gimtasis, bet čia stiprūs ir ūkininkai, ir žemės ūkio bendrovės. Pasak valdybos pirmininko, smagu, kad šią dieną į renginį atvyko daug garbingų svečių, tarp jų ir šio centro projekto autorius architektas Gintautas Narkevičius, kuris projektuoja visus „Dojus agro“ statybų objektus nuo pat įmonės veiklos pradžios.

Dėl modernaus aptarnavimo centro statybų mūsų rajone džiaugėsi ir rajono meras Juozas Bertašius:

„Džiugu, kad Pranas Dailidė stiprina savo bendrovės veiklą mūsų rajone, krašte, kur jis pats gimė ir augo. Tai puikus pavyzdys to, kad pirmiausia reikia mylėti ir puoselėti savo kraštą.“

Seimo narys Mindaugas Bastys taip pat išreiškė pagarbą bendrovės vadovams, kurie nusprendė daryti nemažas investicijas būtent Šakių rajone. Anot M. Basčio, modernus aptarnavimo centras reikalingas aplinkiniams žemdirbiams ir bendrovėms, kurios dirba būtent šitame rajone, daro čia investicijas, perka techniką – visa tai prisideda prie bendros krašto ekonomikos augimo.

Su savo veiklos plėtra ir stiprinimu, „Dojus agro“ valdytojus pasveikino Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas bei Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos vadovas Jonas Sviderskis.

Ant garbingo rašto, kuris vėliau buvo įdėtas į metalinę kapsulę ir užbetonuotas serviso pamatuose, pasirašė visa virtinė garbingų svečių bei pačios bendrovės valdytojų. Tarp pasirašiusiųjų buvo Seimo nariai – Mindaugas Bastys, Bronius Pauža, Arvydas Vidžiūnas. Taip pat savo autografus rašte paliko rajono meras Juozas Bertašius, rajono savivaldybės vyr. architektė-vedėja Vita Valaitienė, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos vadovas Jonas Sviderskis bei Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas. Atminimo rekvizitus minėtame rašte paliko ir rajono ūkininkai Mindaugas ir Vidmantas Martinaičiai bei Vytautas Bitinas. Garbingame rašte pasirašė ir „Dojus agro“ valdybos nariai – pirmininkas Pranas Dailidė, įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė, bendrovės generalinis direktorius Audrius Kavaliauskas. Parašus padėjo ir tie asmenys, kurie prie centro statybų prisideda savo darbu – „Architektų biuro G. Narkevičius ir partneriai“ architektas Gintautas Narkevičius, UAB „Stanagra“ vadovas Gintautas Ambrasas, UAB „Ribinis būvis“ vadovas Audrius Ražaitis ir SEB banko atstovas Jonas Vaičaitis. Visa garbingų svečių delegacija pasirašė už tai, kad statybų projektas būtų įgyvendintas laiku ir kokybiškai. Taip pat svečiai palinkėjo šeimininkams, kad šis centras taptų mėgstamiausia ir labiausiai Šakių rajone lankoma vieta, o darbuotojams jis taptų jaukia bei geidžiama darbo vieta. Statytojams palinkėta, kad šis projektas būtų pelningas ir atneštų sėkmę tolimesnėje veikloje.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos