baneris leidinys

pavalkiaiLapkričio 6 d. Kaune, kultūros ir sporto centre „Girstutis”, pagerbti respublikinio konkurso „Metų ūkis” nugalėtojai. Iš 410 Lietuvos ūkių buvo išrinktas 121 laimėtojas, tarp jų ir trys mūsų rajono ūkiai.
 
Nuotr. Trečios vietos mūsų rajono „Metų ūkio“ nugalėtojai – mišraus ūkio savininkai Daiva ir Regimantas Pavalkiai.
 
Pirmos vietos laimėtoju iš mūsų rajono ūkių šiais metais tapo Albinos ir Antano Blockių augalininkystės ūkis iš Bizierių kaimo. Blockių šeima valdo apie pusantro tūkstančio hektarų žemės ir per apdovanojimų ceremoniją jų ūkis buvo įvardintas kaip vienas moderniausių ir labiausiai pažengusių ūkių šalyje.

Antroje vietoje liko ūkininkai iš Gustainiškių kaimo. Tai Romos ir Raimundo Masevičių augalininkystės ūkis, kuriame dirbama apie 500 ha.

Trečioje vietoje –  mišraus ūkio savininkas Regimantas Pavalkis iš Lepšių kaimo.

Penktadienį į Kauną susirinkusių žemdirbių – konkurso nugalėtojų pasveikinti atvyko premjeras Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narys Bronius Ropė, Žemės ūkio ministerijos, Konsultavimo tarnybos, savivaldybių, kitų įstaigų vadovai, tarp jų ir mūsų rajono meras Juozas Bertašius bei kiti rajono žemės ūkio specialistai. Rajono vadovas džiaugėsi, kad du – Blockių ir Masevičių ūkiai – buvo viešai pagirti kaip pažangiausi ir perspektyviausi ūkiai visoje šalyje.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos