baneris leidinys

Praėjusią savaitę vykusioje tradicinėje ūkininkų šventėje „Po darbymečio“ buvo pagerbti ir padėkos raštais apdovanoti uoliausi mūsų rajono žemdirbiai.

Rajono meras Juozas Bertašius padėkos raštais apdovanojo šiais metais prizines vietas „Metų ūkis“ apdovanojimuose pelniusius – Albinos ir Antano Blockių šeimą, Regimantą ir Daivą Pavalkius bei Romą ir Raimundą Masevičius. Rajono ūkininkus pasveikinti atvykęs Seimo narys Mindaugas Bastys už gerus ekonominius rodiklius padėkos raštus įteikė Ramūno Kauno ir Kęstučio Daugėlos šeimoms. Žemės ūkio rūmų pirmininko padėkos raštas atiteko Arvydui ir Romai Mockaičiams, jį įteikė Žemės ūkio vicepirmininkas Sigitas Dimaitis. Padėką gavo ir ūkininkas Darius Bilskis, pastarajam padėkos raštą skyrė Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmanas. Rajono bendruomenių asociacijos pirmininkė Grina Šnirpūnienė padėkos raštu apdovanojo Šakių ūkininkų sąjungos pirmininką Rimantą Valiuką už nuolatinį ir nuoširdų bendruomenių kuravimą rajone.
 
Be padėkos raštų, žemdirbių šventėje netrūko daug gražių linkėjimų sulaukti gero ir kitų metų derliaus, nors, kaip sakė Seimo narys M. Bastys, ir šiais metais grūdų derlius jau buvo rekordinis. Taip pat žemdirbių šventėje pasidalinta ir šiandieninėmis realijomis – kaip peržiemos žiemkenčiai, kokio derliaus tikėtis kitais metais. Susirinkusius žemdirbius sveikino ne tik valdžios, bet ir firmų, kurios prekiauja trąšomis, chemija ir kitais produktais, atstovai. Po apdovanojimų ceremonijos žemdirbiai linksminosi prie nukrautų vaišėmis stalų, grojant muzikos grupei „Black 4“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos