baneris leidinys

Kadangi vasarą Šakiuose įsikūrė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė, rūmų iniciatyva steigiama Šakių rajono verslo taryba. Ji taps patariamuoju organu Šakių rajono savivaldybei. Būsimosios tarybos sudėtis tapo diskusijų objektu.

Nors iš anksto buvo numatyta, kad tarybą sudarys 12 narių (po keturis atstovus iš Šakių rajono savivaldybės, Šakių ūkininkų sąjungos ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės), skaičius didės iki 15 narių. Tarybai priklausys po 5 šių sričių atstovus.

Rajono tarybai tvirtinti pateiktą projektą nuspręsta koreguoti siekiant, kad verslo taryboje būtų ne vienos, o kelių įtakų sferų žmonės. Tokiu būdu iš savivaldybės atstovų gretų nuspręsta išbraukti Evaldą Sniečkų, o įtraukti Arvydą Šliogerį ir Kęstutį Smirnovą. Tolesnis sąrašas nesikeitė ir iš savivaldybės deleguoti į Šakių rajono verslo tarybą numatoma Šakių rajono savivaldybės merą Juozą Bertašių, savivaldybės tarybos narius Ramintą Bastytę ir Valdą Stankūną.
 
Kitų organizacijų atstovai galutinai dar neaiškūs. Ūkininkai, delegavę Rimantą Valiuką, Ramūną Kauną, Petrą Puskunigį, Juozą Matijošaitį, turės paskirti dar vieną atstovą.

Verslo taryba būtų sudaroma ketverių metų laikotarpiui, sutampančiam su Šakių rajono savivaldybės tarybos kadencijos laikotarpiu.

Šakių atstovybei jau priklauso 7 nariai, greitu laiku prisijungs ir aštuntas. Narystės koordinatorė yra Šakių verslo informacijos centro vadovė Daiva Palukaitienė. Atstovybė įsikūrusi Šakių verslo informacijos centre.

Numatoma, kad Šakių atstovybė turėtų stiprinti rajono bendruomenės socialinį kapitalą, vystyti rajono ekonomiką, daryti įtaką Šakių rajono įvaizdžio ir strategijų kūrimui, prisidėti prie įvairių plėtros programų įgyvendinimo ir verslo aplinkos tobulinimo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos