akcija2024 568px

kirpyklaAgnė NAUMAVIČIŪTĖ

Tikrai nė vienas šakietis, ypač šakietės, negalėtų pasiskųsti, jog mieste trūksta kirpyklų, grožio salonų ar kitų įstaigų, į kurias nuėjus būtų galima pasigražinti. Ir tokių vietų vis dar daugėja, tad džiaugtis yra kuo.

Nuotr. Kirpėja Renata Vinkšnaitienė, trejus metus dirbusi Vokietijoje, sako, kad lietuvės sau skiria daugiau dėmesio.

Norėjosi darbo

Gruodžio 23 d. sukako lygiai mėnuo, kai Šakiuose įsikūrė grožio studija „Amber“. Grožio kampelį atidariusi šakietė Dovilė Aleksaitė-Bataitienė iš pradžių planavo dirbti viena, tačiau, pasikeitus planams, šioje studijoje darbuojasi ir neseniai iš Vokietijos į tėvynę grįžusi lukšietė Renata Vinkšnaitienė. Dovilė pasakojo, jog prieš tai dirbo kitoje Šakiuose esančiose grožio įstaigoje, tačiau susilaukusi vaikų ketverius metus juos augino ir niekur nedirbo. Taip ilgai prabuvusi namuose, Dovilė sako, nebegalėjusi tverti savame kailyje, nes darbo jau labai norėjo. Moteris pasakojo, jog visai netikėtai sužinojo apie pačiame miesto centre išnuomojamas patalpas.

„Išėjus motinystės atostogų savo pomėgių neapleidau - pasigražinti ateidavo draugės. Vaikus auginau ketverius metus, tačiau atėjo laikas - supratau, jog noriu darbo, noriu turėti savą kampelį“, – kalbėjo moteris.

Kaip dažnai pasitaiko įvairių trukdžių, taip ir čia jų būta. Moteris pasakojo, jog grožio studiją planavo atidaryti dar liepos mėnesį, tačiau buvo remontuojamos ne tik grožio studijos patalpos, bet ir daugelis kitų, esančių pastate, tad teko apsišarvuoti kantrybe ir laukti...

„Atvažiavę pasižiūrėti, radome senas, į sandėlį panašias patalpas, tačiau pamatytas vaizdas visiškai neišgąsdino. Daug dirbome, tvarkėmės, todėl dabar turime tokias patalpas, kokių ir norėjome“, – džiaugėsi Dovilė.

Tikriausiai beskaitant pasidarė smalsu, kokios grožio paslaugos šiame salone yra teikiamos? Iš tikrųjų jų diapazonas labai platus. Higieninės kosmetikos kosmetikė D. Aleksaitė-Bataitienė atlieka ilgalaikį nagų lakavimą, daro makiažą, įvairias veido, kūno procedūras, o kirpėja-stilistė R. Vinkšnaitienė siūlo moterims kirpimo, plaukų dažymo, šukavimo paslaugas.

Specialistės žinias nuolat tobulina įvairiuose seminaruose, nes, pasak jų, grožio industrijoje naujienų atsiranda kone kiekvieną dieną. Snausti čia nėra kada: norint klientes nustebinti ir pamaloninti dar nemėgintais dalykais, mokymai ypač būtini.

Lietuvės labiau save myli

Beje, kaip jau buvo minėta, Renata daugiau nei trejus metus gyveno ir kirpėja dirbo Vokietijoje. Besikalbant moteris prasitarė, jog lietuvių moterų bei vokiečių net neverta lyginti, mat lietuvės daug labiau save myli ir skiria visokeriopai daugiau dėmesio.

„Galiu drąsiai teigti, jog lietuvės savimi labiau rūpinasi. Nemažai laiko ten dirbau ir galiu pasakyti, kad vokietėms nelabai rūpi, kaip atrodo jų plaukai. Moterys ten dažna kerpasi trumpai, paprastai, kad tiesiog būtų patogu... Pradirbusi ilgesnį laiką susirinkau savo klienčių ratą, kurioms patiko mano kirpimas, tad ir būdavo galima išmėginti šį tą įdomesnio“, – pasakojo moteris.

Grožio studija „Amber“ tik atsidariusi sulaukė didelio šakiečių susidomėjimo, nes abi moterys yra jau dirbusios Šakiuose, tad buvusios jų klientės, sužinojusios apie grožio studijos atidarymą, skuba čia registruotis. Ypač prieš šventes, kai visos nori būti gražios bei pasipuošusios.

Visada mėgdavo daryti makiažą

Iveta Danieliūtė, dar viena grožio paslaugas teikianti šakietė, moteris puošia nuo spalio mėnesio. Mergina pasakojo, kad pabaigusi makiažo kursus ir įgijusi kosmetikės-visažistės specialybę nieko nelaukusi įsidarbino. Tiesa, iš pradžių Iveta planavo dirbti Kaune.

 „Visai netikėtai sužinojau apie nuomojamą kabinetą grožio salone. Tik apie tai išgirdus, visos mintys apie darbą Kaune dingo, visgi Šakiuose dirbti smagiau“, – mintimis dalijosi Iveta.

Merginos pasiteiravus, kodėl pasirinko grožio sritį, ji pasakojo, jog tai – sena svajonė, kuri tapo realybe. Ivetai tekę mokytis dabartinėje Šakių cirko mokykloje, kur prieš pasirodymus su didžiuliu pasimėgavimu gražindavo visas cirko mokyklos mokines.

„Makiažui jaučiu silpnybę nuo vaikystės. Dažnai mano modeliais tapdavo cirko mokyklos mokinės, kurias prieš pasirodymus su didžiausiu malonumu grimuodavau“, – prisiminė mergina.

Iveta teikia makiažo, masažo paslaugas. Beje, pašnekovė minėjo, kad jai labiausiai prie širdies – antakių korekcija: parinkus reikiamą jų formą, antakiai išties gali pakeisti moters veidą. Kalbėdama apie makiažą Iveta sako, kad šakietės nemėgsta itin ryškaus, yra už natūralesnį įvaizdį. Kai kurios šakietės pasilepina ir veido bei kūno masažais. Specialistės teigimu, jau po kelių apsilankymų moterys pastebi akivaizdžius pokyčius savo kūne.

Ne paslaptis, kad visos moterys nori būti gražios. Ivetai klienčių netrūksta, tačiau, pasak jos, gražinti moteris – vienas malonumas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos