baneris leidinys

Valstybinei mokesčių inspekcijai dar praėjusių metų gruodį paskelbus Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) įstatymo komentaro pakeitimus dėl vairavimo mokymo paslaugas teikiančių įmonių apmokestinimo, kilo panika, kad netrukus brangs vairavimo kursai.

Šiemet vairavimo pamokos gali brangti nuo 10 iki 15 proc. Taip mano kai kurie mūsų rajone esančių vairavimo mokyklų savininkai, nes vairavimo mokyklos nuo šiol bus įpareigotos mokėti pridėtinės vertės mokestį už tas vairavimo kategorijas, kurios lig šiol nebuvo apmokestintos.
 
Kaip sakė UAB „Rigveda“ direktorius Rimvydas Krocas, lig šiol PVM mokestis buvo taikomas tik A1, A2 ir A kategorijų kursams, jeigu metinės įmonės pajamos viršijo 45 tūkst. eurų. Pagal naują Europos Komisijos reglamentą nuo šiol bus apmokestinami B ir BE kategorijų kursai. Išimtys bus taikomos tik tais atvejais, kai vairavimo kursai bus privalomi kliento profesinei veiklai. Pačios mokyklos sako, kad šias papildomas išlaidas teks perkelti ant klientų pečių. Pavyzdžiui, jeigu dabar vairavimo kursai vidutiniškai kainuoja apie 350 eurų, jie gali pabrangti 70 eurų ir daugiau. Kol kas vairavimo mokyklos kursų branginti neskuba, laukia, kaip elgsis jų konkurentai, ir mano, kad galutines kainas sureguliuos rinka.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos