baneris leidinys

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus sakė, jog Gelgaudiškio dvaro koncesininko paieškos vis dar tęsiasi. Iš viso yra šeši kandidatai, su trimis jau buvo susitikta ir aptartos koncesijos sąlygos. Dauguma jų – kilę iš Šakių krašto, tačiau šiuo metu verslą plėtoja kituose miestuose.

„Dvaro patalpas koncesininkui skirsime, kad ten būtų plėtojamas verslas. Reikia sutvarkyti infrastruktūrą, kad verslas galėtų vystytis. Jau planuojama, kad bus išasfaltuotas kelias nuo Gelgaudiškio iki Kidulių. Manau, kad tai bus labai didelė paskata ir turizmo srautai galės pradėti judėti“, – nuomonę išsakė E. Sniečkus.
 
Gelgaudiškio dvaro koncesija neatlygintinė. Koncesininko atlyginimą sudarys tik teisės užsiimti atitinkama veikla suteikimas ir tos veiklos pajamos. Pagrindinis šios koncesijos tikslas – gerinti Gelgaudiškio dvaro sodybos viešojo turizmo infrastruktūrą bei jos valdymą, skatinti turizmą, taip pat sukurti palankesnes sąlygas aktyviam poilsiui, prisidėti prie sezoniškumo veiksnio mažinimo rajone, išsaugoti gyvą kultūrinį identitetą, paveldą ir tradicijas.

Gelgaudiškio dvaro koncesijos sutarties laikotarpis – 25 m. Koncesininkui valdyti ir naudoti šiam laikotarpiui bus perduota dalis pagrindinių dvaro sodybos rūmų, buvusi oranžerija bei buvęs kumetynas. Taip pat bus perduota dalis suformuoto žemės sklypo, bus leista naudotis nesuformuota valstybine žeme.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos