baneris leidinys

Ne kartą tenka išgirsti kalbas, kad DNB banko Šakių filialas netrukus bus uždarytas. Kiek šie gandai ir žmonių kalbos pagrįstos, bandė išsiaiškinti „Draugas“.

DNB bankas yra vienas iš dar dviejų esančių bankų filialų (dar yra SWED banko filialas – red.) mūsų rajone, kur gyventojai dar turi galimybę kontaktuoti su banko darbuotojais tiesiogiai ir reikalui esant jiems nereikia vykti į kituose miestuose esančius šio banko skyrius. Jei gandai pasitvirtintų, rajone apskritai liktų tik vienas banko filialas.

Šiuo metu laikinai DNB banko Šakių filialo vadovą Darių Stankaitį pavaduojanti Jurbarko filialo vadovė Nijolė Banionienė informavo, kad apie situaciją dėl banko sistemos optimizavimo DNB bankas žada pranešti po vasario 15 d. Tuomet bus priimtas galutinis sprendimas dėl tolimesnės filialų veiklos. Dabar tarp gyventojų sklandančias kalbas dėl banko filialo uždarymo Šakiuose laikinoji vadovė komentuoti atsisakė. Tai, anot jos, yra tik gandai. Kaip sako N. Banionienė, kai DNB banko atsakingi asmenys paskelbs oficialią versiją dėl tolimesnės banko filialų veiklos ar jų optimizavimo, apie tai bus informuojami tiek gyventojai, tiek kitos suinteresuotos institucijos.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos