akcija2024 568px

nma griskabudisRugpjūčio 10 d. Griškabūdžio žemės ūkio bendrovėje bei Laimos Stonkuvienės įmonėje apsilankė Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) vadovas Erikas Bėrontas ir grupė specialistų, kurie tęsia renginių ciklą „NMA darbuotojai – arčiau paramos gavėjų“.

Nuotr. Petro Puskunigio (kairėje) vadovaujama Griškabūdžio žemės ūkio bendrovė – viena iš novatoriškiausių ne tik rajone, bet ir Lietuvoje.

Vienas iš svečių apsilankymo tikslų – susitikti su naujuoju Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos prezidentu Petru Puskunigiu, kuris dar liepos pradžioje į šias pareigas buvo išrinktas Šeduvoje (Radviliškio r.) vykusiame 24-ame asociacijos suvažiavime.
 
P. Puskunigio vadovaujama Griškabūdžio žemės ūkio bendrovė – viena iš novatoriškiausių Šakių rajone. Pavyzdžiui, bendrovės fermoje gyvuliai klausosi klasikinės muzikos, specialiai parinktos mokslininkų. P. Puskunigis pasakojo, kad besiklausydamos šios muzikos karvės yra ramesnės, todėl duoda daugiau pieno. Jis atskleidė, kiek pieno duoda karvės rekordininkės, pasirodo, kad galima primelžti net 65 litrus pieno per dieną. Susitikime bendrovės vadovas, asociacijos prezidentas P. Puskunigis pabrėžė, kad prie bendrovės veiklos tobulinimo nemažai prisidėjo ir NMA administruojama parama.

L. Stonkuvienės agroservisas specializuojasi augalininkystėje. Per 22 veiklos metus jis tapo moderniu šeimos ūkiu – kartu su tėvais darbuojasi ir abu Stonkų sūnūs bei marčios. Šiame ūkyje didelis dėmesys yra skiriamas šiuolaikinėms technologijoms: darbas radijo imtuvais, GPS technologijos, dronai, modernus elevatorius ir kitos naujovės padeda efektyviau tvarkytis ūkyje. Pasak įmonės valdytojo Aleksandro Stonkaus, labiausiai atsipirkusi yra investicija į žemę, nes būtent ji šiandien leidžia didinti darbo našumą, taupyti išteklius, taikyti naujoves.

Susitikimo metu NMA vadovas E. Bėrontas pažymėjo, kad organizuojamas toks renginių ciklas ir susitikimai suteikia galimybę NMA darbuotojams ne tik pamatyti administruojamus dokumentus, bet ir įsiklausyti į žemdirbių lūkesčius, sužinoti veiklos aktualijas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos