baneris leidinys

muge skvere
Nuotr. Iki šiandienos vakaro truksiančioje mugėje galima įsigyti ne tik įvairių skanėstų, medžio dirbinių, bet ir sodinukų.


Trečiadienį–penktadienį Šakių miesto skvere pirmą kartą vyksta rudeniška tautodailės ir amatų mugė, kurioje dalyvauja prekybininkai iš įvairių Lietuvos miestų.
 
Tiesa, kaip pasakojo mugės organizavimo ėmusis Aurelija Meiliūnaitė, didelio dalyvių anšlago Šakiuose nėra. Vieni susirgo, kitiems iškilo neatidėliotinų reikalų, todėl dalyvių skaičius neperkopė dvidešimties. Tiesa, nors mugėje buvo suteikta galimybė dalyvauti ir mūsų kraštiečiams, jų šioje mugėje apskritai nėra. Dalyvaujančiųjų sąrašą sudaro svečiai iš Marijampolės, Pakruojo, Kauno, Šiaulių.

A. Meiliūnaitės organizuojama tautodailės ir amatų mugė rengiama daugelyje Lietuvos miestų po kelis kartus. Praėjusią savaitę ji buvo surengta Anykščiuose ir Tauragėje, į Šakius ji užsuko pirmą kartą. Kaip pasakojo A. Meiliūnaitė, dauguma mugėje prekiaujančių žmonių yra susigyvenę, susibendravę, gerai vieni kitus pažįsta, tad ir keliauti po įvairius miestus ir miestelius tampa savotiška atrakcija.

Mugė, kurioje gyventojai gali įsigyti įvairių rankų darbo gaminių: maisto produktų, keramikos, medžio dirbinių, miesto skvere vyks iki penktadienio vakaro.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos