baneris leidinys

Lapkričio 7 d. UAB „Šakių šilumos tinklai“ kreipėsi į rajono savivaldybę su prašymu skirti garantą banko paskolos grąžinimo termino atidėjimo vėlesniam laikui. Toks prašymas svarstytas ir Finansų komiteto posėdyje.

Finansų komiteto posėdyje dalyvavęs UAB „Šakių šilumos tinklai“ vadovas Laimutis Kasparavičius priminė, kad dar 2007 m. bendrovė Gelgaudiškio šilumos ūkio renovacijai atlikti reikalingas lėšas (2,3 mln. litų arba 666 tūkst. 126 eurus), užstačiusi savo turtą, savo vardu paėmė banko paskolą, o savivaldybė biudžeto lėšomis paimtą paskolą su palūkanomis žadėjo grąžinti bankui per dešimt metų. Tai buvo patvirtinta rajono savivaldybės 2008 m. kovo 27 d. sprendimu. Anot K. Kasparavičiaus, 2014 m. vasario 27 d. savivaldybės taryba ankstesnį sprendimą panaikino, tiesa, buvo aiškinama, kad paskola bus ir toliau dengiama biudžeto lėšomis, tik vadovaujantis jau kitais aktais. Būtent taip paskolos dengimas buvo vykdomas 2014 ir 2015 m.
 
Įmonės vadovas informavo, kad jiems buvo pranešta (vykstant 2016 metų rajono biudžeto lėšų skirstymo svarstymui), kad šiais metais savivaldybė savo įsipareigojimų nevykdys, nes tam neturi biudžete lėšų.

Pasak K. Kasparavičiaus, įmonėje šiuo metu susidariusi sunki finansinė padėtis, todėl jie prašo savivaldybės garanto banko paskolos grąžinimo perkėlimui vėlesniam laikui. Tiesa, įmonės vadovas teigė, kad garantas problemos neišspręstų, o tik nukeltų ją toliau. Finansų komitetas siūlys tarybai pritarti garanto suteikimui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos