baneris leidinys

Antradienį buvo sušauktas neeilinis rajono savivaldybės tarybos posėdis dėl vasario 24 d. priimto sprendimo, susijusio su Gelgaudiškio dvaro sodybos operatoriaus nuomos pagrindais, pakeitimo.

Šakių rajono savivaldybės administracijai paskelbus viešąjį konkursą dėl Gelgaudiškio dvaro sodybos dalies nuomos, gauti paklausimai su prašymu patikslinti konkursinius dokumentus. Komisija, išnagrinėjusi gautus paklausimus, nusprendė, kad kai kurie konkurso sąlygų reikalavimai yra pertekliniai, detalios finansinės ataskaitos turi būti teikiamos tik iki to laiko, kol bus įvykdyti esminėse sąlygose numatyti rodikliai, be to, tikslinami punktai, kurie, komisijos manymu, riboja konkurenciją.
 
Kaip tarybos nariams kalbėjo rajono savivaldybės Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas, sprendime buvo pakeisti ir papildyti keli ne tokie reikšmingi punktai ir papunkčiai bei pridėtas dar vienas esminis punktas dėl situacijos pasikeitimo neįvykus Gelgaudiškio dvaro sodybos operatoriaus atrankos konkursui. Patikslinime numatyta – išnuomoti visas Gelgaudiškio dvaro sodybos pagrindinių rūmų patalpas su atidedamąja sąlyga. Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ ir Gelgaudiškio kultūros centro pagal turto panaudos sutartis naudojamos patalpos, pasibaigus panaudos sutarčių terminui arba jas nutraukus anksčiau termino sutartyse nustatyta tvarka, bus perduotos nuomininkui atskiru perdavimo-priėmimo aktu. Taip pat Gelgaudiškio kultūros centrui numatyta galimybė dvare vykdyti kultūrinę veiklą, tai suderinus su nuomininku. Dar vienas esminis papildymas – pasibaigus projekto „Gelgaudiškio dvaro amatų centras II“ įsipareigojimų galiojimo terminui ir nutraukus turto panaudos sutartį tarp rajono savivaldybės ir „Atgaivos“, šiam bendruomenės centrui planuojama suteikti kitas patalpas. Tiesa, „Atgaivos“ pirmininkas Artūras Varankevičius pasirašė sutikimą, kuriame nurodoma, jog jis neprieštarauja, kad „Atgaivai“ būtų suteiktos kitos dvaro patalpos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos