baneris leidinys

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) informuoja, kad gyventojai jau gali įsigyti verslo liudijimus 2018 metams. Šiais metais verslo liudijimus norimai veiklai vykdyti Šakių rajono savivaldybėje jau įsigijo 817 gyventojų.

„VMI pastebi, kad išlieka gyventojų naudojimosi elektroninėmis paslaugomis augimo tendencija. 2017 m. iš daugiau nei 346 tūkst. su verslo liudijimais susijusių operacijų (išdavimu, pratęsimu, nutraukimu) net 44 proc. buvo atlikta elektroniniu būdu, tai yra 7 proc. daugiau nei pernai“, – teigia Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė.
 
Populiariausių verslo liudijimų trejetukas Šakiuose išliko panašus kaip ir praėjusiais metais: 141 gyventojas įsigijo statybos baigimo apdailos ir valymo darbais verstis leidžiantį verslo liudijimą, antroje vietoje (105 gyventojai) – namų ūkio veikla (šeimininkavimas pobūviuose, būtų tvarkymas ir pan.), trečioje – prekyba tik ne maisto produktais (99 gyventojai).

VMI pažymi, kad fiksuotą pajamų mokesčio dydį už verslo liudijimus nustato savivaldybės. Šakių rajono savivaldybė visoms veiklos rūšims, neribojant veiklos teritorijos, 2017 m. nustatė 684 eurų fiksuotą gyventojų pajamų mokesčio tarifą. Įsigyjant verslo liudijimus veiklai Šakių rajono savivaldybės teritorijoje, nustatytas nuo 100 iki 400 eurų fiksuotas tarifas. 100 eurų pajamų mokestį Šakių rajono savivaldybė nustatė 37 veiklos rūšims. Dažniausiai mažesnį metinį mokestį savivaldybės nustato nepopuliariausioms veikloms, pvz., valčių nuomai, dviračių nuomai, batų valymui ir kt.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos