baneris leidinys

Praėjusį antradienį tarpinstitucinio bendradarbiavimo susirinkime buvo aptartas ir kitas aktualus klausimas – jaunimo įsidarbinimo galimybės vasarą.

Užimtumo tarnybos Jaunimo užimtumo skyriaus konsultantė Eglė Plančiūnienė informavo, kad įdarbinti rajono moksleivius vasaros atostogų laikotarpiu sutiko tik aštuonios iš 130 verslo įmonių.
 
Suradusi 130 rajono įmonių kontaktus konsultantė du kartus siuntė prašymus užpildyti anketas, kuriose pažymėtų, ar priimtų sezoniniams darbams moksleivius. Apmaudu, kad atsiliepė tik aštuoni verslininkai. Ūkininkas Martynas Laukaitis priimtų moksleivius daržovių derliaus nuėmimui ir pakavimui, UAB „AUGA Grūduva“ – cukrinių runkelių ravėjimui, Voniškių žemės ūkio bendrovė – įvairiems žemės ūkio darbams. UAB „Gulbelei“ priklausantis restoranas „Kuchmistrai“ darbui virtuvėje įdarbintų 1–2 moksleivius. Tiek pat priimtų ir UAB „Lauksva“ programavimo darbams. UAB „Fleming baldai“ ieško pagalbinio darbininko, tačiau tik pilnamečio. UAB „Canticum“ keletą moksleivių vasaros laikotarpiu įdarbintų gėlių parduotuvėje. UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“, kaip ir ankstesnėmis vasaromis, priimtų apie 10 jaunuolių įvairiems aplinkos darbams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos