baneris leidinys

Termometro stulpeliui šoktelėjus per 30 laipsnių, natūraliai išgeriama daugiau vandens, traukiama arčiau vandens telkinių, vėsinamasi fontanuose, dažniau laistomi gėlynai, veja, daržai. Ar nepritrūksime geriamojo vandens atsargų, teiravomės UAB „Šakių vandenys“ direktoriaus Kęstučio Vilkausko.

Kaip sako įmonės vadovas K. Vilkauskas, pastaruoju metu pastebima, jog išaugo vandens suvartojimas.

„Iš Šakių miesto vandenvietės, kur įsiskaičiuoja ir Giedručių bei Girėnų gyvenvietės, per parą suvartojama beveik 1 tūkst. kub. metrų vandens, o prieš mėnesį buvo suvartota tik 750 kub. metrų“, – sako direktorius.
 
Taip pat direktorius sako, jog pagausėjo ir užsakymų, kai gyventojai prašo atvežti vandens į šulinius. Tačiau kokie bus realūs vandens pardavimai per šį sausringąjį periodą, įmonė žinos tik mėnesio gale, kai suves visus balansus. Tačiau įmonės vadovas patikino, kad jokių signalų, jog gali pristigti geriamojo vandens, nėra – gręžiniai pilnai aprūpina visą rajoną geriamuoju vandeniu. Tiesa, direktorius yra sulaukęs signalų, jog kai kurie žmonės skundžiasi dėl prasto spaudimo, tačiau taip nutinka dėl to, jog išaugęs vandens suvartojimo kiekis ir trasos gale gyvenantiems asmenims tenka dėl to patirti nesklandumų. Vandens tiekėjai pastebi, jog problema paaštrėja vakarais, kai namo grįžę gyventojai jį masiškai naudoja ne tik buities reikmėms, bet ir laistymui.

Taip pat kai kurie žmonės skundėsi, kad iš vandentiekio gaunamas vanduo yra labai drumzlinas. Tam taip pat vandens tiekėjai turi paaiškinimą. Pasak jų, magistraliniai vandentiekio tinklai statyti dar sovietmečiu. Jų diametrai už įprastus didesni net porą kartų, todėl esant nedideliam vandens poreikiui ant vamzdžių sienelių ima kauptis drumzlės. Vandens poreikiui augant, padidėja vandens tekėjimo greičiai, todėl drumzlės pakyla ir po kiek laiko jos išplaunamos. Jie teigia, kad tai visiškai nepavojinga sveikatai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
69

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos