baneris leidinys

kaledos dovanos
Kalėdos – stebuklų metas. Tai laikas, kai vis dažniau galvojame apie tuos, kurie mums yra svarbūs ir tuos, kurie neturi tiek daug, kaip mes. Visgi, kad ir kokia magiška atmosfera aplinkui, natūralu, kad švenčių laukimas be dovanėlių – ne toks smagus. Ypač vaikams, kurie kiekvienais metais tikisi, kad Kalėdų senis juos nustebins.

Žaislai internetu yra dažniausias pasirinkimas tuomet, kai ieškoma dovana vaikui. Tačiau kai žaislų pasiūla tokia plati – kurie yra geriausi?
 
Pateiksime kelias idėjas, kurios suteikia galimybę vaikams ne tik smagiai leisti laiką, tačiau ir išmoko juos naujų dalykų.

Vaikams, kurie mėgsta kurti naujus dalykus, labai rekomenduojami meistrų rinkiniai, kurie skatina ne tik išmokti naujų dalykų, tačiau taip pat ir lavina vaiko fantaziją. Gali būti, kad tokio tipo rinkinukai padės Jūsų vaikui atrasti hobį, kuris ateityje net gali tapti jo profesija. Lygiai taip pat gali būti paaugusiems vaikams dovanojami virtuviniai rakandai, indai, kurie padės išmokti gaminti. Žinoma, ne visiems vaikams tinka tokia dovana, tačiau jeigu mažasis turi polinkį – būtinai jį reikia lavinti.

kaledos dovanos2
Mažiems vaikams labai rekomenduojami ugdomieji žaidimai, kurie taip pat skatina tobulėti. Jie gali būti labai įvairūs, kadangi skiriantis vaikų amžiui – reikalingas ir konkretus žaidimas. Nuo tokių, kurie moko vaikus pažinti spalvas bei formas, iki tokių, kurie skirti išmokti skaičiuoti bei kitus panašius dalykus.

Vertinami ne tik tie žaidimai, kurie lavina vaiko loginį mąstymą bei tam tikrus įgūdžius, tačiau ir skirti kūrybiškumui puoselėti. Jie puikiai tinka skirtingos lyties, skirtingo amžiaus vaikams, o kūrybiškumo lavinimas yra labai svarbi vaiko vystymosi, mokymosi dalis.

Priemonės gali būti labai skirtingos. Svarbiausia dovanoti tokias, kurios atitinka jų amžių. Kūrybiškumui lavinti puikiai tinka ir piešimo priemonės, ir skirtos lipdymui, žinoma, klijavimo bei komponavimo. Svarbiausia kūrybos proceso metu skatinti vaiką, jį girti, leisti jam daryti taip, kaip jis nori. Juk tai – kūryba. Taisyklių čia nėra.

Taip pat labai rekomenduojami ir muzikiniai žaislai, kurie ugdo vaiką. Žinoma, jie ne visada patinka tėveliams, tačiau juk vaikas -  svarbiausia, taip. Labai dažnai paprasti muzikiniai žaislai galiausiai virsta instrumentais, kuriais vaikas mokosi groti.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos