baneris leidinys

lauksva medalis
Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimuose aukso medalis už miegamą sofą  „Melanie 3+S“ įteiktas UAB „Lauksva“ direktorei Loretai Valaitienei. Asmeninio archyvo nuotr.

Gruodžio 12 d. Vilniuje Lietuvos pramonininkų konfederacija jau 23-iąjį kartą įteikė kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimus. Šiais metais nominuotos 74 įmonės iš 25 šalies ūkio šakų. Ekspertų komisija skyrė 49 aukso ir aštuonis sidabro medalius. Tarp aukso medalių laimėtojų – ir UAB „Lauksva“ miegama sofa „Melanie 3+S“.
 
Įmonės Marketingo skyriaus vadovė Miglė Valaitytė apgailestavo, kad nespėjo „Metų gaminio konkursui“ pristatyti naujų įmonės gaminių, kadangi, prieš teikiant paraišką, jie bent pusmetį turi būti rinkoje, todėl buvo nuspręsta pasirinkti statistiškai populiariausią gaminį – miegamą sofą „Melanie 3+S“. Šis dizainas Lietuvos rinkoje buvo pristatytas 2015 m. antroje pusėje. Per 2019 m. „Melanie 3+S“ pardavimai sudarė apie 8 proc. visų bendrovės pardavimų.

„Melanie“ dizainas yra itin populiarus – klientų pageidavimu prieš pusantrų metu buvo pristatyta ir minkšto kampo komplektacija. Nors Lietuvos parodose demonstruojamas būtent šio dizaino kampas, visgi miegama sofa sulaukia daugiausiai simpatijų ir yra dažniausiai perkama.

UAB „Lauksva“ šiame konkurse dalyvauja ne pirmą kartą. Įmonės apdovanojimų kolekcijoje puikuojasi trys „Lietuvos metų gaminio“ medaliai – du aukso ir vienas sidabro. Kaip informavo M. Valaitytė, paskutinysis buvo gautas 2011 m., tad kurį laiką įmonė konkurse nedalyvavo, o štai dabar ir vėl nusprendė sugrįžti. Todėl kitais metais planuojama apdovanojimams teikti ne vieną, o dvi šių metų naujoves. Viena iš jų vos pasirodžiusi rinkoje įkopė į neregėto populiarumo aukštumas ir jau sulaukė daug užsakymų. Prie kitos dar tebedirbama.

Marketingo skyriaus vadovė pasidžiaugė, kad kuriant naujus baldus didelį indėlį įneša profesionali įmonės konstruktorių-technologų komanda, ypač jaučiamas dizainerės Rūtos Toleikytės, su kuria UAB „Lauksva“ pradėjo dirbti nuo šių metų rudens, indėlis. Tad tikimasi, kad toks glaudus visų specialistų bendradarbiavimas padės pelnyti daugiau medalių ir kitais metais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos