baneris leidinys

sokoladas sakiu
Dar vienas Šakių kraštą reprezentuojantis gaminys –  vienoje dėžutėje supakuoti penki šokoladukai, kuriuos puošia lankytinų krašto vietų atvaizdai. D. Pavalkio nuotr.

Prieš didžiąsias šventes UAB „Gulbelė“ savo parduotuvėse pristatė naujovę – prabangioje mėlynoje dėžutėje su langeliu įpakuotas lauktuves – aukštos kokybės Šakių krašto šokoladą.
 
Pasak UAB „Gulbelė“ vadovo Arūno Tarnausko, tokio produkto mūsų krašte jau seniai reikėjo, todėl, pasikonsultavus su Šakių turizmo informacijos centru, pasitarus su saldainių fabriko „Rūta“ specialistais, buvo nuspręsta pirkėjams pasiūlyti unikalų reprezentacinį produktą – vienoje dėžutėje supakuotus penkis šokoladukus.

 Šokoladukų etiketės kalba už save – ant jų pavaizduotos Šakių krašto lankytinos vietos. Tai Griškabūdžio karmelitų bažnyčia – vienintelis Lietuvoje išlikęs daugiakampės klasicistinės medinės bažnyčios pavyzdys, kulinarinį paveldą puoselėjantis Zyplių dvaras, krašto didybę menantys Sudargo piliakalniai, 24 varpų karilionas Šakių miesto skvere. Tai ne tik turistų, bet ir vietinių gyventojų mėgstamos vietos, atskleidžiančios mūsų krašto grožį, žadinančios svetur išvykusiems šakiečiams sentimentalius prisiminimus, kviečiančios atvykti į „Poniškų privilegijų“ kraštą, kur laukia rinktiniai turizmo maršrutai, XIX a. didikų receptus menantis „Kuchmistrų“ restoranas ir nepamirštamos patirtys.

Tiesa, šokoladukus galima įsigyti tik „Gulbelės“ parduotuvėse.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos