baneris leidinys

hiacintas
Mėgstantiems gėles ir norintiems gyventi estetiškoje aplinkoje, puikiu pasirinkimu gali tapti hiacintas. Vis dėlto, tam, kad ši gėlė iš tiesų džiugintų jūsų akis savo įspūdingu grožiu, būtina susipažinti su svarbiausias faktais. Tai ir kviečiame padaryti.

Augalo struktūra ir aukštis

Tai – svogūninė kambarinė gėlė, kuri turi belapį žiedkotį, ant kurio yra išsidėstę apie 30 (o kartais ir daugiau) į varpelius panašių žiedelių. Jie gali būti ypač įvairių spalvų, tačiau dažniausiai galime išvysti kreminius, gelsvus, rožinius, rusvus, raudonus, šviesiai mėlynus žiedelius. Kiekvienas svogūnėlis išleidžia po vieną žiedkotį, žiedai žydi apie 3 savaites.
 
Priežiūra

Labiausiai šiam augalui tiks erdvė, kurioje temperatūra siekia 9 laipsnius šilumos (tačiau temperatūra gali siekti ir iki 15 laipsnių šilumos). Hiacintas – augalas, kuris mėgsta šviesą, tad reikėtų laikyti tokioje patalpoje, kurioje daugiausiai nei pusė paros būtų užtikrinamas kokybiškas apšvietimas. Kiek kitaip yra su oro drėgmė – tikrai pakaks vidutinio drėgnumo. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į gėlės vazonėlį: jis turi būti maždaug 5 kartus platesnis nei augalo svogūnėlis.

Pavasarį bei žiemą hiacintas turėtų būti laistomas reguliariai, tačiau vandens kiekis turėtų būti vidutinis, o ramybės laikotarpiu reikėtų laistyti dar mažiau. Tačiau labai svarbu užtikrinti, kad vazone nebūtų užsistovėjusio vandens.

Hiacintą pakaks vos du kartus per mėnesį patręšti trąšomis, kurios yra skirtos kambarinėms gėlėms.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad hiacintas ne tik papuoš jūsų namų aplinką: kadangi ši gėlė gali žydėti įvairių spalvų žiedais, nesunku pastebėti, kad hiacintas yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris į savo namų aplinką nori įnešti daugiau spalvų. Be to, nepamirškite, kad skirtingos spalvos turi skirtingą poveikį: štai, pavyzdžiui, rožinės spalvos hiacintai pakvies romantiką ir sėkmę į jūsų namus, o alyvinės ir melsvos – padės išlaikyti oficialumą, adekvačiai vertinti situaciją. Bet kuriuo atveju, nuostabus vaizdas jūsų namuose garantuotas. Beje, nereikia pamiršti ir fakto, kad šios gėlės skleidžia švelnų, svajingai nuteikiantį aromatą.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos