baneris leidinys

Nuo kovo 2 d. iki kovo 31 d. gyvulininkystės ūkiai gali kreiptis paramos, kuri skirta įrangai ir priemonėms, sumažinančioms pavojingų ligų paplitimą ūkiuose.

Nuo užkrečiamųjų gyvūnų ligų protrūkių nukentėti gali tiek dideli, tiek maži gyvulininkystės ūkiai, todėl ūkininkams svarbu laiku ir veiksmingai suvaldyti galimą riziką. Būtent šios rizikos sumažinimui skiriama ūkiui parama, kuri gali siekti netgi 70 tūkst. eurų (maksimali suma). Iš viso skiriama 6 mln. 400 tūkst. eurų paramai įgyvendinti.
 
Už paramos lėšas ūkiai gali įsigyti vidaus ir lauko aptvarų įrengimus, ūkinių gyvūnų pakrovimo rampų, uždarų praėjimo takų, dezinfekcinių purkštuvų, valymo, dezinfekcijos įrangos, plovimo-dezinfekavimo įrenginių ir transporto priemonių, pašarų terminio apdorojimo įrangos, konteinerių ir patalpų, skirtų laikyti gaišenoms, įrangos. Taip pat finansuojamos išlaidos, susijusios su ūkinius gyvūnus prižiūrinčiais darbuotojais: buitinių persirengimo ir prausimos patalpų įrangos, darbo rūbų ir batų plovimo ir džiovinimo įrangos, maitinimo patalpų įrangos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos