baneris leidinys

Įvykus vienos iš pagrindinių trasų gedimui, praėjusį šeštadienį Šakių miesto gyventojai nuo 7 iki 11 val. neturėjo geriamojo vandens.

UAB „Šakių vandenys“ direktorius Kęstutis Vilkauskas informavo, kad ankstų rytą įvyko vienos iš pagrindinių trasų gedimas, kurį šalinti buvo mestos gausios įmonės darbuotojų pajėgos. Jau po 4 val. gyventojams vanduo buvo pradėtas tiekti, bet įmonė gedimus likvidavo beveik visą šeštadienio dieną. Kaip sako K. Vilkauskas, toks didelis vandens trasos gedimas, koks įvyko šeštadienį, nuo to laiko, kai jis vadovauja įmonei (nuo 2015 m. rugsėjo 16 d.), įvyko pirmą kartą.
 
„Teko ankstų šeštadienio rytą skambinti visiems darbuotojams ir kviestis juos. Be vandens liko visas Šakių miestas ir dalis Giedručių bei Girėnų gyvenviečių. Vanduo gyventojams buvo pradėtas tiekti 11 val., o gedimus šalinome iki 16 valandos“, – sako direktorius.

Įmonės vadovas sako, kad dalis įmonės darbuotojų karantino metu atostogauja, gyventojai nepriiminėjami, neatliekama skaitiklių kontrolė gyventojų namuose, tačiau pagrindinės įmonės paslaugos yra teikiamos ir jas atliekantys darbuotojai dirba laikydamiesi higienos normos reikalavimų. Trasos gedimas įvyko šeštadienį, kada ir taip įprastai yra tik budintys darbuotojai, tačiau jų pajėgumo būtų neužtekę, todėl teko kviestis kuo daugiau darbuotojų, kad greičiau būtų likviduotas gedimas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos