baneris leidinys

masalas zuvims
Prie Juozo Delnevičiaus „Žūklės reikmenų“ parduotuvės įrengtas aparatas, kur masalus žuvims galima nusipirkti kada panorėjus. D. Pavalkio nuotr.

Jau antra savaitė žvejai entuziastai gali džiaugtis modernia naujove rajone – prie Juozo Delnevičiaus „Žūklės reikmenų“ parduotuvės įrengtas masalų aparatas, iš kurio masalus žvejai gali įsigyti visą parą.
 
Modernus masalus parduodantis aparatas – ilgametė parduotuvės šeimininko J. Delnevičiaus svajonė, kurią jis nusprendė įgyvendinti būtent dabar, kai dėl karantino kuriam laikui buvo visiškai uždrausta prekyba. Pasak J. Delnevičiaus, aparatą paskatino įsigyti ne tik karantinas, bet ir tai, kad jį nuolatos atakuodavo žvejai mėgėjai susiruošę pažvejoti savaitgaliais ar vakarais, kai jau parduotuvė uždaryta – jam nuolat skambindavo, reikėdavo atvažiuoti į parduotuvę...

„Pats aparatas nėra naujovė, gal tik mūsų mažame rajone, o didmiesčiuose yra daug tokių aparatų, kur, sumetę pinigus, žvejai gali išsirinkti pageidaujamų masalų. Kitur galima atsiskaityti ir su kortelėmis. Seniai apie jį galvojau, nes pavasarį atsidaro ir taip intensyvus sezonas, kada pagausėja klientų, o ir pats gal turėsiu laiko trumpam nusprūst pažvejot“, –  naujo prietaiso privalumus vardija J. Delnevičius.

Masalų aparatas pastatytas prie pačios žūklės reikmenų parduotuvės ir kol kas pats verslininkas mielai konsultuoja žvejus, kol šie įpras juo naudotis. Pasak prekybininko, kol kas galima į aparatą sumesti tik grynus metalinius pinigus, bet ateityje galvoja įrengti programą, kad būtų galima atsiskaityti ir kortele. Ant aparato yra naudojimosi instrukcija, o aparate yra dešimt skirtingų rūšių masalų. Aparatas ištisus metus palaiko tam tikrą temperatūrą – žiemą šildo, vasarą šaldo, kad masalai tinkamai laikytųsi. J. Delnevičius neslepia, kad tai gan daug lėšų pareikalavusi investicija, tačiau jis tikisi, kad ir tokiame mažame miestelyje kaip Šakiai ji kada nors atsipirks. Pats pardavėjas pastebi, kad šį pavasarį atsirado ir daugiau žvejų mėgėjų, klientų, nes žūklės parduotuvėje vis daugiau išduodama leidimų žvejoti. Kita vertus, anot verslininko, per karantino laikotarpį aparatas padeda ir saugiai aptarnauti klientus – be kontakto. J. Delnevičius sako, kad kol kas mato tik masalų aparato privalumus, o kaip bus toliau – parodys ateitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos