baneris leidinys

„Sodra“ jau moka specialias vienkartines ir periodines išmokas smulkiesiems ūkininkams, tačiau Šakių rajone prašymus kol kas pateikė tik apie tūkstantis ūkininkų, o terminas ribotas – liko mažiau nei mėnuo prašymui pateikti.

„Noriu priminti smulkiesiems ūkininkams, kad, norėdami gauti išmoką, jie savivaldybei ar seniūnijai turi pateikti prašymą išmokai gauti. Prašymą reikia pateikti iki gruodžio 11 dienos“, – informavo savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Irena Žemaitienė.
 
Ji priminė, kad vienkartinės arba periodinės išmokos už karantino laikotarpį gali kreiptis visi smulkieji ūkininkai, taip pat ir sulaukę pensinio amžiaus, kurių žemės ūkio valdos ar ekonominis ūkio dydis pernai buvo iki 4 EDV, bet to, jie yra deklaravę žemės ūkio naudmenas (išskyrus deklaravusius vien tik ganyklas, pievas arba daugiametes žoles) už 2019 m. arba turėjo ne mažiau kaip vieną sąlyginį gyvūną.

Iš savivaldybių gavusi prašymus „Sodra“ įvertina žmogaus karantino laikotarpiu (nuo kovo 16 d. iki birželio 16 d.) turėtas pajamas bei gautas išmokas ir priima sprendimą mokėti išmoką.

Kaip informavo I. Žemaitienė, per rugpjūčio ir rugsėjo mėnesį rajone pateikta 701, per spalį – 270 prašymų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos