baneris leidinys

Liepos 2 d. LR Žemės ūkio rūmai minėjo 95-ąsias įkūrimo ir 30-ąsias atkūrimo metines. Ši gilias tradicijas turinčios žemdirbių savivaldos organizacijos lyderiai ir nariai pirmiausiai rinkosi simbolinėje vietoje – prie 2016-aisiais Kauno apskrities viešosios bibliotekos parko teritorijoje pasodinto ąžuoliuko.

Į konferenciją „Lietuvos žemės ūkio rūmai – žemdirbių ir kaimo gyventojų iniciatyvų ir gerųjų kaimo plėtros programos pavyzdžių sklaidos organizatoriai“ vyko ir Šakių rajono žemdirbių asociacijos pirmininkas Rimantas Valiukas bei ūkininkas Aidas Endriukaitis iš Liepalotų. Jis pasakojo, kad prieš penkerius metus pasodintas ąžuoliukas jau gerokai ūgtelėjo, šioje vietoje dabartinis ŽŪR pirmininkas Arūnas Svitojus trumpai pasidalino mintimis apie organizacijos praeitį, vėliau ŽŪR nariai su savo asociacijų vėliavomis ir atributika, lydimi Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“, nuo Parodos kalno Kaune pasuko žemyn – istorinio Žemės ūkio rūmų pastato link.
 
Čia mūsų rajonų žemdirbių organizacijos vadovui, kaip ir kitiems Žemės ūkio rūmų 41-os organizacijos lyderiams, buvo įteikti jubiliejiniai ženklai, padėkos bei kiti apdovanojimai.

ŽŪR pirmininkas A. Svitojus savo pranešime paminėjo pagrindinius ŽŪR įkūrimo bei atkūrimo ir veiklos akcentus, taip pat akcentavo, kad, kalbant apie dabartines žemės ūkio aktualijas bei planuojant ateitį, būtina pasinaudoti šios istorinės organizacijos praeitimi ir jos steigėjų bei buvusių vadovų ir narių patirtimi.

Konferencijos dalyvius pasveikinti atvyko žemdirbiškų organizacijų atstovai iš Lenkijos, Latvijos, taip pat Vyriausybės, Žemės ūkio ministerijos, kitų organizacijų atstovai, su kuriais ŽŪR bendradarbiauja.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos