baneris leidinys

bagaziukai
Gelgaudiškio bagažiukų turgelio organizatorė Edvina Venclovaitytė neslepia, jog jaudulio būta nemažai, mat apie turgelį paskelbė išvakarėse. Vis tik debiutas pranoko visus lūkesčius – čia suvažiavo 11 prekeivių. Išaugtiems sūnaus rūbeliams, žaislams naujų šeimininkų ieškojo ir pati organizatorė. Asmeninio archyvo  nuotr.


Šeštadienį Gelgaudiškio turgaus aikštė mirgėjo nuo įvairiausių daiktų, tądien gavusių šansą atgimti antram gyvenimui – čia praūžė Gelgaudiškio bagažiukų turgelis.
 
Bagažiukų turgelio organizatorė Edvina Venclovaitytė džiaugiasi, jog debiutas pranoko visus lūkesčius – Gelgaudiškio turgaus aikštėn suvažiavo net 11 prekeivių. O tai, anot E. Venclovaitytės, išties puiki pradžia, mat apie turgelį buvo pranešta tik jo išvakarėse.

„Tik vakar vakare paskelbėme, daug kas rašė, kad nespės daiktų susidėti, klausė, ar kitą savaitgalį ir vėl vyks, nes labai nori dalyvauti. Pas mus Šakių rajone tokio dalyko iš viso nėra, tad jau seniai kirbėjo mintis, kad reikėtų suorganizuoti, bet per darbus vis laiko nebuvo, o ir šiaip abejojau, ar kas nors išeis“, – pasakoja Gelgaudiškyje užaugusi, šiuo metu Voveriuose gyvenanti jauna moteris.

Pasak Edvinos, iš pradžių bagažiukų turgelį buvo planuojama organizuoti Voveriuose, bet „ten labai daug kelių reikėjo nueiti“, o štai Gelgaudiškio seniūnas Valdas Dumčius šią idėją priėmė labai geranoriškai ir „viską sutvarkė neįtikėtinai greitai, per pusdienį“.

Tad bagažiukų turgeliai, suteikiantys puikią progą į naujų šeimininkų rankas perleisti spintose, garažuose, palėpėse ar kituose namų kampeliuose kaupiamus nenaudojamus daiktus, jei tik leis oro sąlygos, vyks kiekvieną savaitgalį. Prekybos vietos – nemokamos, tereikia užsiregistruoti SMS žinute, ją siunčiant telefono numeriu 8 671 44 136.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos