baneris leidinys

savartynasLietuvoje bus pradėta kurti moderni, saugi ir šiuolaikiška atliekų tvarkymo infrastruktūra. Tam iš Europos Sąjungos lėšų bus skirta 450 mln. litų.

Iki rugsėjo 15 dienos dešimt šalyje veikiančių regioninių atliekų tvarkymo centrų (RATC) pateikė paraiškas Aplinkos projektų valdymo agentūrai (APVA) prie Aplinkos ministerijos dėl finansinės paramos iš 2007-2013 metų ES Sanglaudos fondo. Įgyvendinus atliekų tvarkymo sistemos projektus bus ne tik sukurta moderni atliekų tvarkymo sistema, tačiau ir išspręsta sąvartynų prieigų gyventojams labai aktuali nemalonių kvapų problema.

“Per dvi dienas ministerijos darbuotojai preliminariai išnagrinėjo pateiktąsias paraiškas, o APVA savo ruožtu atlieka jų išsamų vertinimą ir tikrina atitikimą iš anksto paskelbtiems reikalavimams”, - Aplinkos ministerijos išplatintame pranešime cituojama Aplinkos ministerijos Atliekų valdymo skyriaus vedėja Raminta Radavičienė.
Pasak jos, svarbiausi akcentai, į kuriuos buvo kreipiamas dėmesys - kokiais būdais projektai numato įgyvendinti nustatytas biologiškai skaidžių atliekų tvarkymo užduotis, kokia šių projektų įgyvendinimo trukmė bei vertė, nes tai turi tiesioginės įtakos atliekų tvarkymo kainai.

Pareiškėjams numatyta skirti net 450 mln. litų ES paramos. Šiomis lėšomis bus finansuojama atliekų tvarkymo sistemos plėtra.

ELTA ir „Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos