baneris leidinys

Rajono ūkininkų susirinkime buvo kalbama apie smulkiųjų rajono žemės turėtojų vėluojamą sumokėti žemės mokestį. To nepadariusieji raginami nedelsiant sumokėti, nes už laiku nesumokėtą dieną, skaičiuojami delspinigiai. Susirinkime pranešta, jog tokių asmenų rajone yra daug.

Marijampolės apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) informuoja, kad Marijampolės apskrities žemės savininkai į savivaldybių biudžetus iki nustatyto termino, lapkričio 2 dienos, sumokėjo apie 2,9 mln. litų žemės mokesčio. Šakių savivaldybėje – 815 tūkst. litų, Marijampolės savivaldybėje – 953 tūkst. litų, Vilkaviškio savivaldybėje – 790 tūkst. litų, Kalvarijos savivaldybėje – 168 tūkst. litų, Kazlų Rūdos savivaldybėje – 125 tūkst. litų. Dar apie 4,5 tūkst. žemės mokesčio mokėtojų turi sumokėti apie 400 tūkst. litų. Lapkričio 5 dieną vykusiame rajono ūkininkų susirinkime taip pat buvo kalbėta apie tai, kad smulkieji Šakių rajono žemės turėtojai nedelstų sumokėti privalomo žemės mokesčio. VMI ragina gyventojus nedelsti ir sumokėti jiems nustatytą žemės mokesčio sumą. Už nesumokėtą arba pavėluotai sumokėtą mokestį yra skaičiuojami 0,03 proc. delspinigiai nuo mokėtinos sumos už kiekvieną pavėluotą dieną.
 
Žemės mokesčio mokėtojas, turintis laikinų finansinių sunkumų, gali kreiptis į teritorinę valstybinę mokesčių inspekciją ir susitarti dėl mokesčio mokėjimo atidėjimo, išdėstymo dalimis, ar kitų lengvatinių mokesčių administravimo priemonių taikymo.

Apskrities gyventojai 2007 metais sumokėjo daugiau nei 2,7 mln., 2008-aisiais – beveik 3,1 mln., o praėjusiaisiais metais – daugiau nei 3,2 mln. litų žemės mokesčio. Iš viso Marijampolės apskrityje yra beveik 38 tūkst. žemės mokesčio mokėtojų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos