baneris leidinys

unguvaitisPraėjusį penktadienį Šakių kultūros centro mažojoje salėje, paminint Verslo dieną ir užbaigiant „Verslumo savaitės“ renginius, pagrindiniu šventės „Leisk tau, verslininke, padėkoti...“ akcentu tapo nominacijų verslininkams ir verslo įmonėms įteikimas.

Nominacijai „Jaunasis verslininkas“ Šakių verslo informacijos centras rekomendavo du pretendentus – tai UAB „Greita buhalterija“ (direktorius Tomas Skaisgirys) ir UAB „Jumsoft“ (direktorius Algirdas Unguvaitis). Laimėtoju paskelbtas kompiuterių programinės įrangos kūrėjas Algirdas Unguvaitis, kurio verslas orientuotas daugiau į užsienio nei į mūsų šalies klientus, todėl net krizės metais, kai Lietuvos verslininkai daro viską, kad išgyventų, šios įmonės pelnas kasmet išauga mažiausiai du kartus.  
 
Į nominaciją „Už rajono vardo garsinimą savo gaminais“ pretendavo net keturios įmonės: UAB „Mediresta“, UAB „Lauksva“, UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ ir UAB „Agrogimas“. Laimėtoja pripažinta UAB „Mediresta“, vadovaujama Juozo Medvecko. Pagrindinė veiklos sritis - medinių klijuotų tašų (Euro ir Skandinaviško tipo) naudojamų, langų ir durų profiliams, baldinio skydo – masyvo, taip pat klijuotos statybinės medžiagos, grindinių lentų ir pjuvenų briketų gamyba ir realizavimas užsienio šalyse.

Tapti „Plienine ledi“ pretendavo net keturios gerai žinomos Šakių verslininkės: Loreta Valaitienė, Aurelija Grinkevičienė, Janė Dėdinienė ir Roma Tarnauskienė. Laureate tapo UAB „Lauksva“ pardavimų direktorė Loreta Valaitienė.

„Auksinių rankų meistru“ pretendavo tapti net penki mūsų krašto meistrai: Rytis Sadauskas - medžio meistras, Naurius Jakas - santechnikos meistras, Gediminas Jėčys - medžio meistras, Rigimantas Stanaitis – kalvis ir Algimantas Lužas - laivų statytojas. Nugalėtoju tapo bene vienintelis rajone laivų statytojas ir keleivių Nemunu plukdytojas Algimantas Lužas.

Nominacijos „Jaunimo verslumo dvasios ugdytojas“ pretendentai - UAB „Aletovis“, UAB „Gulbelė“ ir J.Dainelienės IĮ. Laureato titulas atiteko UAB „Gulbelė“, vadovaujamai Arūno Tarnausko.

Šio renginio metu Padėkos raštai ir piniginiai prizai buvo įteikti konkurso „Mes ir verslas“ nugalėtojams: Šakių „Žiburio“ gimnazijos mokytojai Daivai Palukaitienei už „Mokomosios  mokinių bendrovės“ įkūrimą, Gelgaudiškio vidurinės mokyklos moksleivei Emilijai Rinkevičiūtei už projektą „Nuo idėjos iki verslo“ ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivei Vėjūnei Bataitytei už idėją „Vakaro pasakos vaikams internetu“.

Po nominacijų įteikimo nemaža dalis verslininkų dalyvavo  Šakių „Lions“ klubo surengtoje labdaros akcijoje - „El Fuego“ koncerte, kuris vyko Šakių kultūros centre. Už šakiečių paaukotas lėšas, kurios liks padengus koncerto rengimo išlaidas, bus surengtas kalėdinis renginys mažiausiai 120 vaikų iš šešių rajone veikiančių vaikų dienos centrų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos