baneris leidinys

Vakar rajono meras Juozas Bertašius sudarė specialią komisiją, kuri per savaitę turi patikslinti Atliekų tvarkymų taisykles. Jos turi atitikti rajono tarybos priimtus sprendimus.

Apie šiukšlių problemas jau rašėme ne kartą. Ne kartą įvairūs sprendimai buvo priiminėjami ir rajono taryboje. Tačiau, kaip teigė J. Bertašius, situacija nesikeičia, žmonėms kyla begalė klausimų. „Galiu užtikrinti, kad jokie raštai be parašo negalioja. Jie yra niekiniai. Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro (MAATC) specialistai turi susitikti su žmonėmis ir raštiškai pasirinkti, kas jiems patogiau. Tik tada gali siuntinėti raštus“, - kalbėjo meras.

Pirmadienį sudaryta komisija į kurios sudėtį įeina administracijos direktoriaus pavaduotojas Arvydas Šlėderis, Ūkio skyriaus specialistė Aušra Sliziauskienė, juristė Jūratė Šneideraitienė, tarybos narys Henrikas Zaremba, seniūnas Alfonsas Jakas. Komisija paruoš taisyklių patikslinimus, kurie svarstymui bus teikiami gruodžio pabaigoje posėdžiausiančiai rajono tarybai. „Ne MAATC yra viršenybė mūsų rajone, o rajono taryba turi turėti didesnę galią nei jie“, - sakė J. Bertašius, kalbėdamas apie atliekų tvarkymą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos