baneris leidinys

Kovo 4 dieną Barzdų bendruomenės centre vyko praėjusiais metais atliktų darbų  ataskaitinis susirinkimas, kurio metu buvo aptarti ir planuojami ne tik  2011 metų darbai, bet ir  svarbiausi einamieji klausimai.

Didžiausių diskusijų sulaukė jau keletą metų iš eilės besitęsianti bendruomenės patalpų problema. Pasak Barzdų bendruomenės centro pirmininkės Ilonos Leleivienės, bendruomenė savo patalpas, kaip ir sporto salę, lyg ir turi, tačiau, jei sporto salėje jaunimas dar gali sportuoti, tai miestelio bendruomenė neturi kur susirinkti, nes toms patalpoms reikalingas didelis remontas.

Šiuo metu Barzdų bendruomenė pagal panaudos sutartį nuomojasi buvusį technologijų kabinetą Barzdų mokykloje, kur reikėtų pakeisti langus, duris, sutvarkyti skyles grindyse, kurios liko išmontavus medžio apdirbimo stakles. I.Leleivienė apgailestauja, kad dėl nesutvarkytų patalpų savo veiklą sustabdė aktyvus bendruomenės moterų klubas.

Lėšų patalpų remontui bendruomenė bandė gauti per projektinę veiklą, tačiau projektas nebuvo patvirtintas. Kaip paaiškino pirmininkė, Žemės ūkio ministerija Barzdų bendruomenės centrui antrą kartą pinigų neskyrė. „Tiesiog niekas mūsų neperspėjo, kad pinigus gauna pirmą kartą rašantys projektus, - atviravo I.Leleivienė. - Pirmą kartą rašėme projektą ir gavome lėšas Baltrušių parko įkūrimui.“
 
Barzdų bendruomenės nariai pasisakė už tai, kad būtų susitarta su rajono valdžia dėl galimybės panaudos sutartimi nuomojamas mokyklos patalpas renovuoti. „Vienintelė viltis gauti lėšų – projekto rašymas per Šakių krašto vietinės veiklos grupę“, - tikisi pirmininkė.

Džiugią žinią susirinkusiems bendruomeniečiams pranešė Barzdų seniūnijos seniūnas Remigijus Naujokaitis, sprendžiant miestelio vandens problemą.  Taip pat pasidžiaugta glaudžiais ryšiais su kitomis bendruomenėmis ir Pilviškių „Santakos“ gimnazija.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos