baneris leidinys

darbo_birzRemiantis Šakių skyriaus darbo biržos rinkos rodiklių duomenimis, lyginant su balandžio mėnesiu, gegužę išaugo bedarbių skaičius visame rajone, tačiau lyginant bedarbių procentą nuo darbingo amžiaus žmonių, jis žymiai sumažėjo.

Per praėjusį mėnesį Darbo biržos Šakių skyriuje buvo įregistruota 210 oficialių bedarbių. Tai 11 asmenų daugiau nei buvo balandžio mėnesį ir nuo metų pradžios šis skaičius jau pasiekė 1000 ribą. Šį mėnesį padaugėjo nedarbo draudimo išmokas gaunančių žmonių. Šiuo metu šis skaičius siekia 54, tai 12 žmonių daugiau, lyginant su balandžio mėnesiu.

Gegužės mėnesį iš viso buvo įregistruotos 136 laisvos darbo vietos (69 vietomis mažiau nei balandžio mėnesį). Lyginant su praėjusio mėnesio duomenimis taip pat sumažėjo ir įdarbintų žmonių skaičius. Šį mėnesį jų buvo 206, o praėjusį - 277 (sumažėjo 71). Remiantis Darbo biržos rinkos rodiklių duomenimis, pasinaudojus valstybės teikiama parama darbo įgūdžiams įgyti ir subsidijuojamam įdarbinimui, į darbo rinką įtraukti 9 bedarbiai. Viešuosius darbus pradėjo dirbti 99 asmenys.
 
Šiuo metu bedarbių procentas nuo darbingo amžiaus gyventojų visoje šalyje sudaro 11,2 proc., o Šakių rajone šis skaičius siekia 11,3 proc. Tai mažiau nei Kalvarijoje, kur bedarbių skaičius siekia net 13,5 proc. Didžiausias bedarbystė rajone išlieka Gelgaudiškio seniūnijoje, tačiau šį mėnesį ji sumažėjo nuo 20,7 proc. iki 17,5 proc. Šiek tiek mažiau darbo neturinčių asmenų ir Žvirgždaičių (nuo 18,8 proc. iki 16,7 proc.) bei Barzdų seniūnijose, čia darbo šiuo metu neturi 16,4 proc. (balandžio mėnesį – 18,4 proc.).

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos