baneris leidinys

damijonaitis2Paskutinįjį praėjusių metų mėnesį buvo sprendžiamas daug nežinios ir abejonių visiems sukėlęs ir teismuose įstrigęs naujų Gelgaudiškio nuotekų valymo įrenginių statybos klausimas. Projekto įgyvendinimas,  pasinaudojant ES finansavimo lėšomis, šiandien vis dar realus.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Damijonaitis, Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis ir UAB „Šakių vandenys“ direktorius Vaidas Litinskas praėjusių metų pabaigoje Ūkio ministerijoje bandė išsiaiškinti, ar nebūtų įmanoma teisiniuose procesuose įstrigusių Gelgaudiškio nuotekų valymo įrenginių statybai skirtų pinigų perkelti į Šakių ir Kudirkos Naumiesčio vandenvalos projektus.

Deja, paaiškėjo, kad tokių galimybių nėra. Pinigai, skirti Gelgaudiškio nuotekų valymo įrenginiams, turi būti panaudoti jų statybai. A.Damijonaitis informavo, kad pinigai niekur nedingo, jų yra tiek, kiek ir buvo – 11,3 mln. litų. „Pagaliau, pasibaigus teismų maratonui rajono savivaldybės naudai, atsirado galimybė naujų nuotekų valymo įrenginių statybos dokumentų paruošimui, - teigė administracijos direktoriaus pavaduotojas, vis dar tikinantis, kad į nuvažiuojantį projektų traukinį galima suspėti ir paraišką pateikti laiku. – Kitaip tektų apgailestauti, kad labiausiai nuskriausti liktų tik patys gelgaudiškiečiai.“

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos