baneris leidinys

pienovezisPagal įgyvendinamą projektą kooperatyvas „Lietuviškas ūkis“ artimiausiu metu turės net keturis naujus, modernius pienovežius. Vienas jų kooperatyvą pasiekė praėjusią savaitę.

Nuotr. Pagal įgyvendinamą projektą „Kooperatyvo veiklos konkurencingumo didinimas“ įsigytais moderniais pienovežiais bus galima pervežti net 100 tonų pieno.     

Kooperatyvo „Lietuviškas ūkis“ pienas jau kuris laikas eksportuojamas į kaimyninę Lenkiją. Pagal Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrą: Europa investuoja į kaimo vietoves veiklą, kooperatyvas nuo 2010 lapkričio 11 dienos įgyvendina projektą „Kooperatyvo veiklos konkurencingumo didinimas“. Projektą planuojama baigti šių metų kovo 31 dieną, jo metu numatyta įsigyti net keturis naujus sunkvežimius, skirtus pieno pervežimui. Beje, naujieji pienovežiai pagaminti pagal specialų užsakymą, todėl atitinka visus europinius reikalavimus, keliamus pieno pervežimui. Juose įdiegta naujausia įranga, pieno mėginiai paimami vietoje. Per parą pienovežio cisternoje esančio pieno temperatūra pasikeičia tik vienu laipsniu.
 
Praėjusią savaitę pirmojo pienovežio rakteliai jau buvo kooperatyvo direktorės Brigitos Jokūbaitienės rankose. Direktorė patikino, jog artimiausiu metu kooperatyvą pasieks ir kiti trys pienovežiai. Todėl artimiausiu metu kooperatyvo ūkiuose pagaminamas ir eksportuojamas pienas bus vežamas nuosava technika, nes iki šiol ji buvo nuomojama. „Turėsime galimybę vežti ne tik savo narių, bet ir kitų rajono pienininkystės ūkių pieną. Kooperatyvas yra atviras ir pasiruošęs bendradarbiauti su rajono ūkininkais. Ieškosime ūkininkų, kurie per parą ūkiuose pagamina apie toną pieno ir kooperatyvui jį norėtų parduoti palankiomis kainomis“,- sakė direktorė. Paskaičiuota, jog su kooperatyvo įsigytais keturiais pienovežiais bus galima pervežti 100 tonų pieno.

Be to, jau šiomis dienomis pirmaisiais pienovežio vairuotojais bus įdarbinti du žmonės. Apskritai kooperatyvas planuoja sukurti net šešias naujas darbo vietas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos