baneris leidinys

Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas (LAAIF) paskelbė kvietimą individualių namų savininkams, norintiems teikti paraiškas dėl gyvenamųjų namų renovacijos.
 
Į paramą gali pretenduoti fiziniai asmenys, nuosavybės teise valdantys vieno ar dviejų butų gyvenamuosius namus, išskyrus nebaigtus statyti namus, pasiryžę pasiekti pastato energinio naudingumo C klasę ir sumažinti energijos suvartojimo sąnaudas ne mažiau kaip 20 proc.

Bendra projektų finansavimui pagal šį kvietimą skiriama lėšų suma – 3.38 mln. litų. Žadama, jog bus finansuojama iki 30 proc. visų faktiškai patirtų tinkamų finansuoti projekto išlaidų, vadovaujantis pareiškėjo pateiktais išlaidas pagrindžiančiais bei apmokėjimą įrodančiais dokumentais, tačiau neviršijant LAAIF apskaičiuotos maksimalios paramos sumos – 50 tūkst. litų. Tinkamomis finansuoti laikomos šildymo ir karšto vandens sistemų kapitalinis remontas ar rekonstravimas, langų ir lauko durų keitimas, oro užtvarų įrengimas, stogo šiltinimas, įskaitant naujo šlaitinio stogo įrengimą  (išskyrus patalpų pastogėje įrengimą) ir kitos su stogo keitimu susijusios išlaidos, sienų ir perdangų, besiribojančių su gruntu ar išore, šiltinimas, pertvarų, grindų, cokolio šiltinimas ir pan.  

Pareiškėjai, norintys įgyvendinti projektą ir gauti kompensaciją, turi LAAIF pateikti tinkamai užpildytą projekto registracijos formą. Jos bus priimamos tol, kol pakaks lėšų, skirtų individualių namų renovacijos priemonei įgyvendinti.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos