Ūkis ir verslas

Dvarų turizmo Mekos link

Prieš kiek daugiau nei metus naujiems šeimininkams patikėtas Gelgaudiškio dvaras, regis, po truputį bunda naujam gyvenimui. Praėjusį penktadienį, prieš suskambant devintojo profesionalios muzikos fest...

Šakiuose degė pastatas

Ant kojų sukėlė degantis Švarcgirio miškas

Kriminalai (2024-06-07)

Degė automobilis ir boileris

Kriminalai (2024-06-04)

Daugiau naujienų

Laimėjo trečią vietą

Iš čempionato Estijoje – su medaliais

Iš čempionato – su medaliu

Ant nugalėtojų pakylos – ir mūsiškiai

Daugiau naujienų

Reklama puslapyje

REKLAMOS KAINOS
reklama drg 

Pozicija

Formatas

Rodymas

Kaina

A

700X100

Visuose psl.

36 Eur/sav., 120 Eur/mėn.

B

188X376

Visuose psl.

12 Eur/sav., 36 Eur/mėn.

C

568X124

Vidiniuose psl.

7,2 Eur/sav., 24 Eur/mėn.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Galimos kitos reklamos talpinimo vietos ir reklamos dydžiai. Dėl reklamos kreiptis telefonu: 8-345 51841 arba elektroniniu paštu draugo.reklama @ gmail.com

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.