Prezidento posto sieks aštuoni kandidatai

LR Prezidento rinkimai vyks gegužės 12 d. Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino reikiamą parašų skaičių surinkusių kandidatų sąrašą.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pirmadienį paskelbė užbaigusi į Respublikos Prezidentus kandidatuojančių asmenų surinktų rinkėjų parašų patikrinimą. Visi aštuoni Prezidento posto šiuo metu siekiantys asmenys surinko reikiamą jų dalyvavimą rinkimuose remiančių rinkėjų parašų skaičių.

Iki prasidedant parašų rinkimui VRK rekomendavo kandidatuojančių asmenų atstovams, kad šie surinktų bent 10 procentų daugiau rinkėjų parašų nei reikalauja Rinkimų kodeksas, kadangi praktika rodo, kad dalis parašų patikrinimo metu nebūna įskaitomi.

Iš viso rinkėjų parašus rinko 12 kandidatų. Gintautas Kniukšta, Arūnas Rimkus ir Valdas Tutkus nustatyto 20 tūkstančių parašų skaičiaus nesurinko ir toliau tęsti dalyvavimo rinkimuose negalėjo. Aurelijus Veryga parašus surinko, tačiau pateikė prašymą atšaukti pareiškinius dokumentus ir iš tolimesnio dalyvavimo rinkimuose pasitraukė.

Likusių aštuonių kandidatų surinktus parašus VRK patikrino, tad gegužės 12 d. vyksiančiuose rinkimuose rinkėjai biuletenyje ras šių kandidatų pavardes: Giedrimas Jeglinskas, (Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ keliamas kandidatas), Andrius Mazuronis, (Darbo partija), Gitanas Nausėda (save išsikėlęs kandidatas), Ingrida Šimonytė, (Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė), Eduardas Vaitkus (save išsikėlęs kandidatas), Ignas Vėgėlė (save išsikėlęs kandidatas), Dainius Žalimas (Laisvės partijos keliamas kandidatas), Remigijus Žemaitaitis (save išsikėlęs kandidatas).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.