Kaip pritraukti trūkstamų specialistų?

klausimelis 07 09Daiva iš Lepšių:

Turi sudaryti labai geras sąlygas jaunoms šeimoms, kad jauni specialistai ateitų. Tam reikalingas geresnis atlyginimas, patrauklus būstas. Mokytojai į rankas turėtų gauti bent 2 tūkst. eurų, nes su vaikais yra sunkus darbas. Gydytojai taip pat. Sąlygos turėtų būti tokios, kad žmogus norėtų likti, nereikėtų jam po tris rajonus lakstyti. Kalbant apie mokytojus, apskritai požiūris turi keistis. Mokytojas turėtų daugiau galių turėti už mokinį, o ne atvirkščiai. 

klausimelis 07 09 2

Ramūnas iš Vilniaus:

Reikia sudaryti palankias sąlygas – duoti būstus, socialines garantijas. Siūlomų 20 tūkst. eurų, už kuriuos reikia keturis metus atidirbti, mažoka. Turėtų būti bent 50 tūkst. eurų, tada gal ir paskata. Dabar žmonės labai pragmatiški, visi skaičiuoja. Plius regionuose veiklos nedaug, o ir būtiniausias paslaugas sunku gauti, nyksta ligoninės. Turi būti perspektyvos, išskirtinės garantijos, kad vietoj miesto rinktųsi regioną. Reikia viso paketo, vienos priemonės nepakaks.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.