Agnė iš Giedručių:
Pastaruoju metu mažai stebėjau politinius įvykius Lietuvoje. Taigi vasaros atostogos. Tačiau Ruginienės kandidatūrą vertinu gana gerai. Reikia valdžioje, politikoje jaunų žmonių. O patirtį susirinks dirbdama. Manau, politinių lyderių trūksta. Reikia naujų veidų. Žmonės neina į politiką tikriausiai todėl, kad stipriai įsitvirtinę yra senbuviai politikai.

Vaida iš Šakių:
Domiuosi naujo premjero rinkimais. Apie socialdemokratų kandidatę Ruginienę mano nuomonė yra labai gera. Ji dirbo pramonės konfederacijos pirmininke, išmano ekonomiką, žmonių rūpesčius. Tikiu, kad poniai Ruginienei seksis labai gerai ir Lietuvą ves teisingu keliu. Manau, jauniems žmonėms reikia suteikti šansą ir galimybę, kad įneštų kažkokių naujų vėjų ir galbūt ką nors pakeistų dabartinėje Lietuvos situacijoje.
Ingrida iš Šakių:





