Antanas iš Šakių:
Kai kada paskaitau rajoninį laikraštį. Respublikinės spaudos neskaitau. Nemėgstu skaityti, ir viskas. Neįdomu man. Aš mieliau einu į sodą dirbti. Nieko neklausau – nei radijo, nei televizoriaus. Tai kad ten viską meluoja.

Juozas iš Šakių:
Manau, svarbi. Skaitau ir rajoninį laikraštį „Draugas“, prenumeruoju „Vakaro žinias“. Man patinka visas žinias, kas rajone darosi, žinoti. Laikraštį perskaitau nuo pradžios iki galo. Mano noras yra, kad apskritai spauda rašytų objektyviai tiek apie politiką, tiek kitomis temomis. Skaitau popierinį laikraštį, interneto nemėgstu. Tiesa, žiūriu televiziją, klausausi radijo. Laisvas žodis yra svarbu, bet televizijoje pasigendu objektyvumo.
Arūnas iš Ringaudų:





