Indrė iš Šakių:
Nebežiūriu „Eurovizijos“, nes man šis konkursas tapo neįdomus. Anksčiau, studijų metais, dar pažiūrėdavau dėl pramogos. Be to, ir laiko tam dabar nebeturiu. Tiesą sakant, net nežinau, kas jame atstovauja Lietuvai...

Aleksandras iš Žaltynų:
Ne, šiemet „Eurovizijos“ nestebėsiu. Aš apskritai televizoriaus nežiūriu. Anksčiau dar šitą konkursą pažiūrėdavau, bet dabar man jis tiesiog neįdomus, net nežinau, kas šiais metais atstovauja Lietuvai.
Arūnas iš Ringaudų:





