Danguolė iš Daržininkų k.:
Pritariu tokiam draudimui, kuris, manau, padės apsaugoti vaikus ir jaunimą nuo polinkio gerti. Pastebiu, kad jaunimas parduotuvėje perka ypač energetinius, taip pat nealkoholinius gėrimus. Lietuvoje jau uždrausta gaminti ir parduoti vaikišką šampaną. Manau, tai teisingas sprendimas.

Rasana iš Gelgaudiškio:
Manau, kad viskas priklauso, kaip vaikai iš vaikystės yra auklėjami šeimoje. Jeigu auklėsi padoriai, tvarkingai ir saikingai tėvai vartos, tai ir vaikai saikingai. Žinau šeimų, kai tėvas su motina atsisėdę geria kartu su savo nepilnamečiais vaikais. Draudimais, manau, nepasieksime nieko, šios problemos neišspręsime, vis tiek tam nepilnamečiui kažkas nupirks. Bet jeigu atsiras toks draudimas vaikams neparduoti ir nealkoholinių gėrimų, tai biskį toks apribojimas bus.
Arūnas iš Ringaudų:





