Pyragų, kavos ir projekto pristatymo diena Plokščiuose

Spalio 29 dieną Plokščių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Plokščių bendruomenės centro projekto „Versli Plokščių bendruomenė – nuo idėjos iki realizacijos“ pristatymo renginys. Projektas skirtas Plokščių bendruomenės centro verslo aplinkos kūrimui, skatinant kaimo gyventojų verslumą.
 
Projekto tikslas – sukurti aplinką bendruomenės finansinio savarankiškumo stiprinimui per bendruomenės mobilaus verslo plėtojimą. Projekto metu buvo įsigyta reikalinga įranga ir priemonės (šerbeto gaminimo įranga, kepsninė griliui, termosas maistui, katiliukas ir kt.) bei sugeneruota verslumo aplinka leis užsiimti kryptinga veikla ir gerins verslumo galimybes, skatins bendruomenės veiklą ir bendrystę. Projektas 90 proc. remiamas iš Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos skirtų lėšų pagal programą Parama kaimo bendruomenėms 2015 metams. Projekto bendra suma – 4018,39 eurų. Svarbiausias  tikslas – vykdyti prekybą ir užsidirbti lėšų tolimesnėms veikloms plėtoti.
Vienas iš didžiausių pirkinių – profesionalus kavos aparatas ir buvo pristatomas plokštiečiams renginio metu. Visi galėjo išbandyti tikrą itališką kavą, bendruomenės moterys vaišino savo keptais pyragais, buvo mokomasi tinkamai naudotis įsigytu aparatu ir ruošti kokybišką kavą bei planuojama ir tariamasi, kaip ir kada bus vykdoma prekyba ir naudojama įsigyta įranga.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.